Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE,

rr. “Loni Ligoti” | 157 M2 | 70.000 Euro

Shitet ambient, 157 M2, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, me fasd xhami, me tualet, ak...

Botuar më 15/09/2019
70.000,00 euro

BLLOK, TEK LIBRI UNIVERSITAR,

siper Raifaisen Bank, buze rruge | 150 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, i sapo arreduar, shtruar me parket, 3 kondicioner, punim...

Botuar më 12/09/2019
2.000,00 euro

ASTIR

tek ish Unaza e Re | 32 M2 | 7.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 32 M2, eshte i kompletuar si Parukeri

Botuar më 19/09/2019
7.000 leke/muaj

RR. "DURRESIT", PERBALLE BUSTIT ADEM JASHARI,

ne zone te mire | 20 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, 1 banjo, i pershtatshem per biznese e ndryshme si: rrobaqepesi, zyra, parukeri, etj.

Botuar më 19/09/2019
30.000 leke

RR. MUHAMET GJOLLESHA

tek Zogu I zi, buze rruge, ne unaze | 70 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, gjysem bodrum, 70 M2, 1 banjo, ambient bashkohor, kondicioner, aspirator. Aktualisht ne pune si dyqan bojrash. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 19/09/2019
50.000 leke

ELBASAN,

80 m prane pedagogjikes, pallati 40 | 80 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, 80 M2, kati perdhe, aktualisht dyqan ushqimore, rrobaqepesi. Me hipoteke. Shitet per arsye emgrimi. (Kontakto ne whap 00447584689259).

Botuar më 19/09/2019
120.000,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

kompleksi siri | 80 M2 | 400 Euro

Jepet objekt biznesi me qera +16m² verande., 80 M2

Botuar më 19/09/2019
400,00 euro/muaj

QESARAK

Rruga Nacionale Tirane Dajt, buze rruges kryesore | 874 M2 | 262.200 Euro

Shitet me certificate pronesie, ambient ne katin e pare te pallatit, me lartesi 3.5m dhe 2.7m², I pershtatshem per cdo lloj biznesesh, sip.totale, 874 M2, Nqse bleri blen te gjithe siperfaqen 874 cmimi eshte 150 E/m² ose 131.000 Euro. Nqse ndahet ne pjese Cmimi eshte

Botuar më 19/09/2019
262.200,00 euro

RR. NDRE MJEDA

ne Kryqezim me Rr. Frosina Plaku | 73 M2 | 150.000 Euro

Shitet dyqan, 73 M2, Aktualisht me qera 80.000leke si market+70m² bodrum, me certifikate njesi. Cmimi me bodrum 180.000 Euro dhe pa bodrum

Botuar më 19/09/2019
150.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Tek Gjykata e shkalles se pare, zona e notereve | 50 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, 50 M2, aktualisht me qera noteri me kontrate 1 vjecare. me hipoteke. Shitet me cmim te ofertes se fundit nga 130.000 E ne

Botuar më 19/09/2019
120.000,00 euro

100M NGA SHKOLLA BAJRAM CURRI

Allias, ne rruge kryesore | 50 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera objekt, kati i pare dhe i dyte, secili kat, 50 M2, te pershatshme per biznese te ndryshme

Botuar më 19/09/2019
35.000 leke

OKAZION!!! POSHTE TV. KLAN, RR. "HYSEN XHURA",

ne rruge kryesore, | 73 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera Bar "Berden", sip. brendshme, 73 M2, mobilim dhe arredim lux + ambient te jashtem me gjelberim 200m². Me çertifikate pronesie lokali+ambienti jashtem. Çmimi

Botuar më 19/09/2019
80.000 leke