Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI TIRANE

Ali Demi Tirane | 34 M2 | 58.000 Euro

Ne Tirane ne Ali Demi tek ish Uzina gjeologjike SHITET dyqan me siperfaqe 34 m2. Dyq...

Botuar më 26/05/2020
58.000,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

buze rruges kryesore, perballe Ministrise se Jashtme, | 20 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, gjendja: e rikonstruktuar, me tualet, i pershtatshem per cdo llo...

Botuar më 24/05/2020
90.000,00 euro

RR. NDRE MJEDA

ne Kryqezim me Rr. Frosina Plaku | 73 M2 | 150.000 Euro

Shitet dyqan, 73 M2, Aktualisht me qera 80.000leke si market+70m² bodrum, me certifikate njesi. Cmimi me bodrum 180.000 Euro dhe pa bodrum

Botuar më 28/05/2020
150.000,00 euro

PERBALLE ISH EKSPOZITES SHQIPERIA SOT

ne zone te mire | 41 M2 | 150.000 Euro

Shitet dyqan, 41 M2, me hipoteke. Aktualisht me qera 60.000lek neto

Botuar më 28/05/2020
150.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI

shitet | 48 M2 | 230.000 Euro

Dyqan, 48 M2, me hipoteke

Botuar më 28/05/2020
230.000,00 euro

MYSLYM SHYRI, AFER KARBURANT KASTRATIT

Myslym Shyri, afer Karburant Kastratit | 27 M2 | 643 Euro

Jepet me qera dyqan/Zyre ne pallat ekzistues, siperfaqe 27 m², kati 0, kondicioner, tualet, orientim me diell,ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme, si dyqan rrobash, zyre ,agjensi udhetimesh, qender estetike, zyre kontabiliteti, klinike dentare, etj, 27 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4271416

Botuar më 28/05/2020
643,00 euro

RR. “KAVAJES”, TEK 21 DHJETORI,

buze rruge kryesore | 45 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 45 M2, me fasade xhami, totalisht i rikonstruktuar, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 28/05/2020
80.000 leke

RR. "PERLAT REXHEPI"

(Vaso Pasha) prane Juridikut | 14 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dyqan, 14 M2, kati perdhe. Cmimi neto

Botuar më 28/05/2020
300,00 euro

RR. "ISMAIL QEMALI"

Ish Blloku | 450 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera dubleks kati 9 dhe 10 banim, sip.bruto, 450 M2, ideale per çdo lloj biznesi. Cmimi neto pa taksa

Botuar më 28/05/2020
4.000,00 euro

RRUGA E DERHEMEVE

njesia administrative nr.2 | 23 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 23 M2, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke

RR. KONGRESI I MANASTIRIT

perballe spiatlit te femijve | 35 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2, kati 1, Ka funksionuar si farmaci prej 10 vitesh

Botuar më 28/05/2020
40.000 leke/muaj

XHAMLLIKU

sheshi Shtraus | 26 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 26 M2, e pershtatshme per cdo lloj biznesi

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke
)