Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

21-SHI

rruge kryesore | 53 M2 | 255.000 Euro

Dyqan me fasad nga rruga kryesore me sip.53m2, 53 M2, 2 ambjente, totali i kateve 4, ...

Botuar më 15/07/2020
255.000,00 euro

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore, e gjitha e asfaltuar | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoq...

Botuar më 10/07/2020
1.000,00 euro/muaj

DORA D'ISTRIA

jepet me qera | 30 M2 | 20.000 Leke

Dyqan, 30 M2

Botuar më 16/07/2020
20.000 leke

RRUGA ENGJELL MASHI, PRANE ECO MARKET YZBERISHT

Rruga Engjell Mashi, prane Eco market Yzberisht | 57 M2 | 60.000 Euro

Shitet dyqan (Pasticeri- Furre buke), 57 m² me hipoteke, kati perdhe, i mobiluar, ne gjendje pune me te gjitha paisjet si furren e pjekjes, dhomen e ardhjes se brumit, tavolina ku punohet brumi, preresen e bukes, tavat per pjekje, bombolat e gazit etj.), mund te shitet edhe bosh si ambjent per biznese te tjera, 57 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4171153

Botuar më 16/07/2020
60.000,00 euro

KRISTAL CENTER

mbrapa kristal center | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dyqan, 70 M2

Botuar më 16/07/2020
300,00 euro

SHKODER

afer shkolles se muzikes | 15 M2 | 80.000 Leke

Shitet dyqan pallat i ri, 15 M2, 1 banjo, shitet 1e 4 e dyqanit

Botuar më 16/07/2020
80.000 leke

RRUGA DISH DAHIA

pallatet hawai , ngjitur me qendren kristal center , kulla 3 dyqani nr 8 | 40 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2

Botuar më 16/07/2020
45.000 leke/muaj

AMBJENT PUNE NE SHITJE, QENDER FIER, LAGJIA "APOLLONIA"

Qender Fier | 65 M2 | 33.000 Euro

Ambjent pune ne qender te Fierit, Lagjia "Apollonia" , 65m2, mund te perdoret ne shume funksione te ndryshme, pozicion dhe strukture perfekte per dyqan, zyre apo magazine. Permban hapesire te bollshme, me ambient tualeti dhe kate te dyte provizor., 65 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, Ambjent dhe pozicion perfekt per nje vend pune te rehatshem.

Botuar më 16/07/2020
33.000,00 euro

KOMPLEKSI HALILI

me hyrje nga shkallet e qendres | 40 M2 | 55.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, 40 M2, kati 2

Botuar më 16/07/2020
55.000,00 euro

RR. "ADEM JASHARI",

prane fakultetit Juridik, | 120 M2 | 650 Euro

Jepet me qera ose shitet dyqan, 120 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 16/07/2020
650,00 euro

RR. "ADEM JASHARI",

shitet ose jepet me qera | 110 M2 | 385.000 Euro

Dyqan, 110 M2, gjendja: e rikonstruktuar, I pershtatshem per cdo biznesi. Qeraja 700 E dhe Shitet

Botuar më 16/07/2020
385.000,00 euro

TIRANE E RE, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

perballe ish Kesh-it | 50 M2 | 110.000 Euro

Shitet dyqan bar restorant, me ambjent te jashtem funksional per 8 tavolina, 50 M2, Aktualisht ne pune dhe me klientele. Me hipoteke

Botuar më 16/07/2020
110.000,00 euro
)