Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 3.600 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar me 17/09/2018
3.600,00 euro

RR. FROSINA PLAKU

Kompleksi Kontakt | 60 M2 | 35.000 Leke

Prane kompleksit Kontakt, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti me siperfaqe 60 m...

Botuar me 11/09/2018
35.000 leke/muaj

RR. SHYQYRI ALLA

Midis Kopshtit Botanik dhe Kopshtit Zoologjik | 84 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 84 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/09/2018
20.000 leke

RR. ALI DEMI

perballe me shkollen Kushtrimi i lirise | 40 M2 | 70.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, ka funksionuar si lokal, me dokumenta te rregullta

Botuar me 19/09/2018
70.000,00 euro

SELAUDIN ZORBA

PAS CONCORDIT | 17 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 17 M2, per aktivitete te ndryshme, me tualet. Cmimi shitjes 16000 euro, cmimi qerase

Botuar me 19/09/2018
10.000 leke

PRANE SHESHIT SHTRAUS

dhe shkolles "Kongresi i Lushnjes" | 34 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 34 M2, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar me 19/09/2018
30.000 leke

KOMUNA E PARISIT

Tek supermarketi Spar | 28 M2 | 42.000 Euro

Shitet dyqan ose jepet me qera, 28 M2, 1 banjo, me hipoteke

Botuar me 19/09/2018
42.000,00 euro

BULEVARDI ZHAN DARK

prane Gjykates se Apelit, ne rruge kryesore | 60 M2 | 170.000 Euro

Shitet dyqan, 60 M2, me hipotek, ka funksionuar 20 vjet si lokal

Botuar me 19/09/2018
170.000,00 euro

RR. "SUL BEGA",

p. 10, mbrapa shkolles "4 Deshmoreve", | 44 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 44 M2, kati 1, me sistem kamera, banak. Tualet

Botuar me 19/09/2018
17.000 leke

RR."MISTO MAME"

pallatet Cabej | 35 M2 | 52.500 Euro

Shitet dyqan, 35 M2, me hipoteke

Botuar me 19/09/2018
1.500,00 euro/m2

FABRIKA E MIELLIT

TEK BIRRA TIRANA | 9 M2 | 13.500 Euro

Shitet dyqan, 9 M2, me dokumenta, shitet per arsye emigrimi

Botuar me 19/09/2018
1.500,00 euro/m2

RR. TEODOR KEKO

Unaza e re | 28 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dyqan, 28 M2, buze rruge

Botuar me 19/09/2018
300,00 euro