Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "BARDHYL"

buze rruges kryesore | 40 M2 | 180000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Rr. "Bardhyl", buze rruges kryesore, 40 M2, 180.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shiten dy dyqane, 43m dhe, 40 M2, secili dyqan me hipoteke te rregullt, aktualisht me qera. Shiten vec e vec ose 2 dyqanet sebashku. Te pershtatshme per cdo lloj biznesi. Cmimi

4.500,00 euro/m²

Botuar më 10/10/2019

Telefon
)