Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoq...

Botuar më 20/07/2019
1.000,00 euro/muaj

RR. "BARDHYL", PRANE RAIFAISEN BANK,

perballe ish Rozafes, buze rruge kryesore | 50 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan me hipoteke, 50 M2, kati 1, 1 banjo, (nivel me trotuarin), (aktualisht i...

Botuar më 15/07/2019
175.000,00 euro

PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR,

buze rruge, | 55 M2 | 60.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ambient i ndare ne 2 dyqane, sip totale, 55 M2, 2 banjo, me verande nga te dy krahet. Aktualisht ne pune si Bar Kafe dhe Dyqan Mishi. I pershtatshem per çdo lloj biznesi. Me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 21/07/2019
60.000,00 euro

OKAZION!! RR. “BARDHYL”, BUZE RRUGE, NE NJE NGA ZONAT ME TE FREKUENTUARA NE TIRANE,

ne kend pallati | 40 M2 | 180.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, 1 banjo, me hipoteke. I pershtatshem per cdo lloj kategorie te gjere biznesesh.

Botuar më 21/07/2019
180.000,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT,

RRUGA G.W. Bush, | 50 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqan, 50 M2, kati 1, me tualet, me kondicioner. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 21/07/2019
500,00 euro

UNAZA E RE,

prane ish Doganes, | 220 M2 | 1.400 Euro

Jepet me qera objekti ambient 2 katesh, sip. per cdo kat, 220 M2, lartesia e katit I, 4m², kati II, 3.3m², punime teper cilesore. I pershtatshem per lokal, rrobaqepesi etj. Uje 24h. Fasad xhami, pamje nga rruga. Nuk preket nga prishjet e Unazes.

Botuar më 21/07/2019
1.400,00 euro

PALLATI PERBALLE RESTORANT FRESKU ,

Qesarake TIRANE | 100 M2 | 120.000 Euro

Shitet DYQAN ( ish kopesht femijesh ), 100 M2, 1 ambjent, totali i kateve 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, eshte i mobiluar si kopesht per femije

Botuar më 20/07/2019
120.000,00 euro

DURRES

Bulevardi kryesor, tek ish kinema Iliria | 150 M2 | 800 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, 1 banjo, kati zero me vetrata te medha, e pershtateshme per supermarket dyqan rrobash, call center klinike zyra te ndryshme, lokal etj

Botuar më 20/07/2019
800,00 euro/muaj

DURRES

Bulevardi kryesor, tek ish kinema Iliria | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2, 1 banjo, kati zero + oborr 40m, i pershtatshem per dyqan, zyre klinike dhe ambient sherbimi. totalisht i rikonstruktuar.

Botuar më 20/07/2019
25.000 leke/muaj

TEK STADIUMI DINAMO

jepet | 60 M2 | 100.000 Leke

Me qera dyqan, siperfaqe e brendshme, 60 M2, dhe sip.e jashtme 70m², i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Perfshihen ne cmim taksat e qerase

Botuar më 20/07/2019
100.000 leke/muaj

RR. "TELENDINI",

tek Xhamlliku | 40 M2 | 32.000 Euro

Shitet dyqan, brenda ne rrugice, pallat i ri, 40 M2

Botuar më 20/07/2019
32.000,00 euro

RR. MIKEL MARULI

prane Astirit | 57 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 57 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 20/07/2019
45.000 leke