Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR,

buze rruge, | 55 M2 | 70000 Euro
Përshkrim

Shitet ose jepet me qera ambient i ndare ne 2 dyqane, sip totale, 55 M2, 2 banjo, me verande nga te dy krahet. Aktualisht ne pune si Bar Kafe dhe Dyqan Mishi. I pershtatshem per çdo lloj biznesi. Me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Dyqane
Prane shkolles se Bashkuar,, buze rruge,, 55 M2, 70.000 euro
2 banjo
70.000,00 euro

Botuar më 15/05/2018

Telefon