Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BRENDA UNAZES

perballe shkolles Harry Fults | 100 M2 | 900 Euro

Jepet me qera dyqan, 100 M2, me tualet, I perfshtatshem per cdo loj biznesi, aktualisht Bar Kafe Baste, me verande 40m².

Botuar më 17/06/2019
900,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT,

RRUGA G.W. Bush, | 50 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqan, 50 M2, kati 1, me tualet, me kondicioner. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 17/06/2019
500,00 euro

OFERT!! RR. “4 DESHMORET”, 200M MBI GJIMNAZIN PARTIZANI,

ne pallat te ri, shitet njesi sherbimi, e cila ndodhet gjysem kati -1, | 210 M2 | 210.000 Euro

Aktualisht lokal “Bar Club Wine Zetta” me hipoteke dhe i kompletuar, aktualisht ne pune. Sip. totale, 210 M2, dere hyrje dhe dritare direkt nga trotuari i rruges kryesore. I pershtatshem per cdo lloj biznesi duke mare ne konsiderate pozicionin e favorshem qe ka prane qendres se Tiranes.

Botuar më 17/06/2019
210.000,00 euro

RR. FROSINA PLAKU

ish- Klubi Partizani, kompleksi Kontakt | 63 M2 | 60.000 Euro

Shitet (ose jepet me qira) dyqan, 63 M2, 1 banjo, me certifikate pronesie

Botuar më 16/06/2019
60.000,00 euro

RR. “FORTUZI”

njesia bashkiake 10 | 38 M2 | 60.000 Leke

Shkalla 1, kati I, jepet me qera dyqan, 38 M2, I pershtatshem farmaci, zyra, noteri, avokati, klinik dentare. Me hipoteke.

Botuar më 16/06/2019
60.000 leke

SHITET AMBIENT BIIZNESI ME HIPOTEKE!! TEK SELVIA, RR. "DIBRES", NE RRUGE KRYESORE

prane pastiçeri Arbri, perballe Doutchcolour | 62.5 M2 | 1.350.000 Euro

Shitet Klinike Dentare me fasade xhami nga rruga kryesore, i ndare ne 3 ambiente (me 2 poltrona te rinj, dhome sterilizimi, grafi, autoklav, etj) sip, 62.5 M2, kati 2, Totalisht i kompletuar me aparatura te reja te kohes se fundit, arredim i ri modern.

Botuar më 16/06/2019
1.350.000,00 euro

KORÇE, NE QENDER TE QYTETIT, TEK TURIZMI VJETER,

ne fillim te pedonales | 200 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambient, 200 M2, 2 banjo, ambient i rregulluar. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 16/06/2019
4.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Perballe Gjykates se shkalles se pare | 36.30 M2 | 400 Euro

Jepet dyqan me qira ne bulevardin Gjergj Fishta, 36.30 M2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re, Ambienti eshte i ri, ndodhet buze rruge duke ofruar nje mundesi te mire biznesi

Botuar më 15/06/2019
400,00 euro/muaj

PRANE AMBASADES AMERIKANE,

TEK TRAU | 90 M2 | 189.000 Euro

Shitet dyqan, 90 M2, bosh, me hipoteke

Botuar më 15/06/2019
189.000,00 euro

RR. BARRIKADAVE

Gjimnazi Sami Frasheri | 45 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 45 M2, kati -1, totali i kateve 10, 1 banjo, gjysme kati nentoke, aktiviteti i fundit studio tatuazhesh

Botuar më 15/06/2019
22.000 leke/muaj