Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA BARDHYL

ne unaze, buze rruge | 15 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 15 M2, 1 banjo, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 23/10/2018
29.000 leke

BLLOK

prane ambasades Daneze, buze rruges | 105 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 105 M2, me fasade xhami

Botuar me 23/10/2018
2.000,00 euro

GOLEM, TEK KOMPLEKSI I XIXAVE

mes Dolce Vites dhe pallatit 20 katesh, buze rruge | 100 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan, 100 M2, kati 1, 2 banjo, +100m² verand nga bashkia. I mbjelle me peme. I pershtatshem per bar- restorant

Botuar me 23/10/2018
230.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane kishes katolike | 70 M2 | 140.000 Euro

Shitet lokal, 70 M2, ne gjendje pune, me hipoteke

Botuar me 23/10/2018
140.000,00 euro

NE UNAZE

TEK SHKOLLA "VASIL SHANTO" | 51 M2 | 168.000 Euro

Shitet dyqan, 51 M2

Botuar me 23/10/2018
168.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES, RRUGA E DURRESIT

tek ish kafe Flora | 45 M2 | 270.000 Euro

Shitet dyqan, 45 M2, Aktualisht me qera 1.000 Euro/muaj

Botuar me 23/10/2018
270.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

perballe Bllokut te Ambasadave | 25 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2

Botuar me 23/10/2018
120.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

prane min. se Arsimit ne rruge kryesore | 64 M2 | 190.000 Euro

Shitet dyqan, 64 M2

Botuar me 23/10/2018
190.000,00 euro

NE KRYQEZIMIN E UNAZES, RR."MUHAMET GJOLLESHA", ME RR."HOXHA TAHSIN"

ngjitur me Studion Fotografike ILEN, ne ane te rruges | 20 M2 | 1.700 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, 1 banjo, ambjent shume i mire, i pershtatshem per aktivitete biznesi si servis celularesh, Noteri, Agjensi Turistike etj.. Pamja ballore nga Jugu

Botuar me 23/10/2018
1.700 lekeÇmimi/m2

BLLOK

prane sheshit Willson | 200 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjent/dyqan, kati zero (perdhe) open space, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, 200 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar me 23/10/2018
1.200,00 euro