Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION NE QENDER TE DURRESIT

FLAG SHIP CENTER | 3.083 M2 | 4 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
OKAZION NE QENDER TE DURRESIT, FLAG SHIP CENTER, 3.083 M2, 4 euro i diskutueshem
6 ambjente, 12 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, kati 1, ashensor
Bodrum, depo, vendparkim
Përshkrim

Jepen me qira ambiente komerciale open space tek Flag Ship Center në qëndër të Durrësit. Ambientet pozicionohen në katin e 2, 3, 4, 5 dhe të 6, dhe kanë një sipërfaqe totale neto prej 3083m2. Qendra Tregtare ka 3 ashensor, 3 hyrje-dalje, dhe dy tualete per cdo kate.Qëndra ofron edhe mundësi parkingu free.Ambienti ofrohet me çmim okazional! Për më shumë informacion jeni të ftuar të kontaktoni!, 3.083 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 12 banjo, ashensor, vendparkim, bodrum, depo, bosh, gjendja: shume e mire, Ekziston mundesia per te marr me qira secilin kate te qendres,madje edhe vetem hapesira te caktuara brenda nje kati, sipas nevojes specifike.

4,00 euro/m²

Botuar më 03/12/2019

Telefon
Email
)