Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMBINAT

tek gjimnazi Myslym Keta, buze rruge dhe trotuari | 72 M2 | 45000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Kombinat, tek gjimnazi Myslym Keta, buze rruge dhe trotuari, 72 M2, 45.000 euro
Përshkrim

Shitet dyqan, ( 60 me Hipoteke ), me punime gipsi, system aspirimi, nje salle e madhe, salle tjeter me e vogel, 2 tualete me dy hyrje, verand perpara, 72 M2, Shitet per arsye emigrimi ( 625 Euro/m2 ). Real Estate EUROPA

45.000,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
Email
)