Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DIBRES”

mbrapa Medreses, 10m nga rruga kryesore, prane furre buke Suaj, me fasad xhami nga rruga kryesore, | 43 M2 | 58.000 Euro

Shitet dyqan, 43 M2, kati I, me tend, kondicionim, me tualet, me hipoteke. Aktualisht...

Botuar më 12/04/2019
58.000,00 euro

DURRES! LAGJIA 11,

perballe gropes arkeologjike | 308 M2 | 300.000 Euro

Shitet ambjent komercial, aktualisht i ndare ne 2 ambjente, njeri i kompletuar si zyr...

Botuar më 12/04/2019
300.000,00 euro

OKAZION! RR. “MUHAMET GJOLLESHA”, PAS POSTE TELEGRAFIT,

ne Qendren e Biznesit, | 17.3 M2 | 53.000 Euro

Shitet dyqan, 17.3 M2, kati 3, Me hipoteke. I pershtatshem per zyra, dyqane ose biznese te ndryshme private.

Botuar më 21/04/2019
53.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

ne krah te shkolles “Qemal Stafa” | 23 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, me kondicionim, ne rruge kryesore, 23 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 21/04/2019
50.000 leke

QENDER

Dyqan, Qender | 75 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera dyqan (komercial) në afërsi të qendrës së Tiranës. Ambienti ka sipësrfaqe totale 75 m2, është i investuar me fasadë xhami, sistem kondicionimi dhe aspirimi, si dhe sistem kamerash. Nodhet buzë rruge dhe përbën një munësi shumë të mirë investimi., 75 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/04/2019
1.200,00 euro/muaj

KOMBINAT

Fabrika e Qelqit, buze rruge | 44 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 44 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i pershtatshem per farmaci, dentist, pastrim kimik, zyra etj

Botuar më 20/04/2019
45.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

KOMUNA E PARISIT | 65 M2 | 330 Euro

Jepet me Qera Dyqan 65m2, 330 euro, tek Komuna e Parisit !, 65 M2, Info shtese, Agjensia Real Invest, sa kalon Gjykaten e Rrethit

Botuar më 20/04/2019
330,00 euro

SELVIA

SELVIA | 30 M2 | 330 Euro

Jepet me Qera Ambient biznesi 30m2, 330 euro, tek Selvia, 30 M2, kati 2, 1 banjo, Info shtese, Agjensia Real Invest sa kalon Gjykaten e Rrethit

Botuar më 20/04/2019
330,00 euro/muaj

RR. EDUARD MANO

ne fund te rruges | 55 M2 | 16.500 Euro

Shitet dyqan, 55 M2, me pamje nga lindja

Botuar më 20/04/2019
16.500,00 euro

RR. "NJAZI MEKA",

ne fund te rruges, tek ura | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2

Botuar më 20/04/2019
15.000 leke

RR. MYSLYM SHYRI

tek Bar Ikona | 157 M2 | 220.000 Euro

Shitet dyqan, 157 M2, kati 1, 1 banjo, bodrum, bosh

Botuar më 19/04/2019
220.000,00 euro

RRUGA '' KONGRESI MANASTIRIT "

Pallatet Fratari, mbrapa Kompleksit " Xhura " | 30 M2 | 34.000 Euro

Shitet Dyqani, 30 M2, 1 banjo, bosh, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 19/04/2019
34.000,00 euro