Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARDHYL"

buze rruges kryesore | 40 M2 | 168.000 Euro

Shiten dy dyqane, 43m dhe, 40 M2, secili dyqan me hipoteke te rregullt, aktualisht me...

Botuar më 18/11/2019
168.000,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

Km 2, prane BMW-se | 1.600 M2 | 7.000 Euro

Jepet me qera ndertese 4 kateshe, e pershtatshme per biznese te ndryshme, 1.600 M2, n...

Botuar më 14/11/2019
7.000,00 euro

TEK TOWER BRIDGE

Shitet | 150.6 M2 | 130.000 Euro

Lokal, 150.6 M2, kati 1.Pallat i ri me hipoteke.Aktualisht i dhen me qira 800 euro / muaj.

Botuar më 22/11/2019
130.000,00 euro

BUZE RRUGES SE DURRESIT

Prane shkolles Qemal Stafa | 58 M2 | 125.000 Euro

Shitet dyqan, 58 M2, kati 0.Pallat ekzistues me hipoteke.Aktualisht e dhene me qira afategjate 400 euro ne muaj.

Botuar më 22/11/2019
125.000,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Shitet | 20 M2 | 40.000 Euro

Dyqan, 20 M2, kati 1.Pallat ekzistues parafabrikat me hipoteke.Ambjent i restauruar totalisht.Aktualisht me qira afategjate.

Botuar më 22/11/2019
40.000,00 euro

RR. "GJON BUZUKU"

pallati bEdal | 88 M2 | 176.000 Euro

Shitet dyqan, 88 M2, aktualisht me qera Pica Esenca, me hipoteke

Botuar më 22/11/2019
176.000,00 euro

RR. "DURRESIT",

mbrapa ambasades Jugosllave, ngjitur me kopeshtin nr 8 | 18 M2 | 60.000 Euro

Shitet dyqan, 18 M2, 1 banjo, aktualisht dyqan çantash. Me hipoteke.

Botuar më 22/11/2019
60.000,00 euro

OKAZION! RR. MEMO METO

pas restorant Durresi, ne nje zone mjaft te frekuentuar | 30 M2 | 45.000 Euro

Shitet ambjent biznesi i shfrytezuar prej vitesh si minimarket, 30 M2, me klientele te rregullt, dhe pune te ngritur. Shitet per aresye te daljes ne pension. Ne cmim perfshihet dhe biznesi. Nje okazion per mos tu humbur

Botuar më 22/11/2019
45.000,00 euro

DURRES

perballe me stacionin e trenit | 34 M2 | 55.000 Euro

Shitet dyqan, 34 M2, buze rruge, me dokumenta te rregullta, me oborr perpara

Botuar më 22/11/2019
55.000,00 euro

PRANE STADIUMIT “DINAMO”

RRUGA "GJIK KUQALI" | 500 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qira ambient, ndertim i ri teper cilesor, ne katin -1. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme., 500 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/11/2019
4.000,00 euro/muaj

RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE KOMPLEKSIT CABEJ | 55 M2 | 44.000 Euro

ME HIPOTEKE.SHITET PER ARSYE EMIGRIMI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: shume e mire, MUNDESI PER TU BERE 2-KATE

Botuar më 22/11/2019
44.000,00 euro

RR. “DURRESIT”, BUZE RRUGE,

prane Zogut te Zi | 50 M2 | 130.000 Euro

Shitet dyqan, 50 M2, me tualet. (Aktualisht e dhene me qera 400 Euro/muaj). Me hipoteke.

Botuar më 22/11/2019
130.000,00 euro
)