Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BLV. "ZOG I", PRANE FOTO RRELIT,

perballe Cirkut | 100 M2 | 1.500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Blv. "Zog I", prane foto Rrelit,, perballe Cirkut, 100 M2, 1.500 euro
Përshkrim

Jepet me qera dyqan, 100 M2, ambient me punime dhe arredime bashkohore dhe cilesore, me tualet. I pershtatshem per zyre avokatie, sherbime ose biznese te ndryshme private, etj.

1.500,00 euro

Botuar më 12/06/2019

Telefon