Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET NE QENDER TE TIRANES TEK PIACA (POSTIQJA) BIZNESI BAR KAFE "ANIMUS"

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet ne qender te tiranes tek piaca (postiqja) biznesi bar kafe "animus"
Përshkrim

Biznes i sukseshem qe nga viti 2005, me xhiro te deklaruar mbi 14 milion leke(te reja ne vit). Aktualisht ne gjendje pune me 13 tavolina brenda dhe mbi 20 tavolina ne verande., Qeraja e ambientit mujore 1800 $


Botuar më 29/06/2020

Telefon
)