Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION! SHITET BIZNESI I BAR KAFE NE RRUGE KRYESORE ME DY HYRJE DALJE+ZYRE

Biznes I ngritur prej tre vitesh, kliente e rregullt, pune e ngritur. I kompletuar to...

Botuar më 18/10/2019

OKAZION!!! SHITET BIZNESI FAST FOOD

Me klientele te ngritur. Ambjent totalisht i kompletuar, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 17/10/2019

KERKOJ BASHKEPUNETORE PER SHERBIMIN MICROBLADING TATOO ME FIJE E CERTIFIKUAR NGA AKADEMI BRANCO BABIC PHIBROWS

Kam eksperience pune. I disponoj te gjitha pajisjet e nevojshme, Tirane, Te interesua...

Botuar më 16/10/2019

SHITET BIZNESI PARUKERI ME CMIM OKAZION!!!!!!!

Per arsye emigrimi. Me klientele te rregullt, me te gjitha pasjiet e reja te mirembaj...

Botuar më 14/10/2019
3.700,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE ME CMIM OKAZION PER ARSYE EMIGRIMI!

Me klientele te ngritur dhe ne funksion prej shume vitesh. Aktualisht ne gjendje pune dhe i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Ambjent me sip. 200m², Prane min. se Jashtme, perballe gjimnazit Ismail Qemali

Botuar më 21/10/2019

SHITET BIZNES PROFITABIL

Gjendja: shume e mire, biznes i ndertuar per disa vite, me nje lokacion shume te mire. Posedon eksluzivitetin e nje marke Amerikane. Te ardhurat realizohen ne dy kanale: shumice & pakice., Jane 2 pika te biznesit, nje ne Durres qe sherben me shume si magazine dhe 1 tjeter ne Tirane, ne nje nga qendrat tregtare kryesore te Tiranes

Botuar më 21/10/2019
150.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 21/10/2019

SHITET BIZNES XHAMASH DHE MAGAZINA JEPET ME QERA

Gjendja: shume e mire, Magazin 250m² dhe 2500m² hapesire toke per punim xhami dhe dopio xhami. Shitet si biznes dhe magazina jepet me qera. Cmim i arsyeshem., Ndodhet ne Kavaje ne hyrje-dalje prane autostrades Durres-Rrogozhin.

Botuar më 21/10/2019

SHITET BIZNESI MARKAT DHE RESTORANT PESHKU

Sip.ambjenti 125m²., Ish Parku i autobuzave, Rr. "Ndre Mjeda"

Botuar më 20/10/2019
35.000,00 euro

KERKOJ PARTNERE BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Preferohet parukiere, per te ndare qerane e biznesit. Salloni ndodhet prane Shen Eleonores, ne rrugen Mustafa Matohiti., Rr. Mustafa Matohiti

Botuar më 20/10/2019
15.000 leke/muaj

OKAZION! SHITET BIZNESI I BAR KAFE NE RRUGE KRYESORE ME DY HYRJE DALJE+ZYRE

Biznes I ngritur prej tre vitesh, kliente e rregullt, pune e ngritur. I kompletuar totalisht me kushte bashkohore.16.000 E i diskutueshem, Don Bosko, perballe Keshit

Botuar më 18/10/2019

OKAZION!!! SHITET BIZNESI RESTORANT KATERING NUTVI FOOD

Klientele dhe sherbim taksi, i paisur me te gjitha paisjet. Shiten per arsye emigrimi

Botuar më 18/10/2019
8.000,00 euro

SHITET BIZNESI ME AKTIVITET BAR CAFFE

Gjendja: shume e mire, me te gjitha mobiljet dhe paisjet. Ambienti eshte me qera, por qe nuk perfshihet ne cmim, Ambienti ndodhet ne rruge kryesore

Botuar më 18/10/2019
2.000.000 leke

JEPET ME QERA BIZNES

Zgare e kompletuar me te gjitha, klientel e rregullt. Ne gjendje pune, Tek Medreseja, rruga 5 Maji, anesh Concord Center

Botuar më 18/10/2019
)