Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OFERTE! MARKET JOENA

Eshte i interesuar per Partner Biznesi ne sektorin e fruta perimeve. Te interesuarit ...

Botuar më 20/10/2021

JEPET ME QERA PARUKERI

Ambjenti eshte 15 m2 , me tualet , me parkim

Botuar më 26/10/2021
200,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI FURRE BUKE ME SUPER CMIM! SHITET PER ARSYE SHENDETESORE!

I kompletuar me te gjitha paisjet, aktualisht ne gjendje pune. Me klientele te ngritur (individ + biznese -markete), me parkim perpara nga bashkia, Tek Kodra e Diellit, ngjitur me njesine bashkiake nr 13

Botuar më 25/10/2021
10.000,00 euro

BIZNES ME QERA

Gjendja: shume e mire, Dyqan 19m² ne rruge kryesore perballe me ambasaden Jugosllave aktiviteti ekzistues exchange prej me shume se 12 vitesh , qeraja mujore 400 euro . Lirohet ne daten 5 janar.

Botuar më 24/10/2021
400,00 euro/muaj

LUSHNJE - SUPER OKAZION

Gjendja: e mire, SHITEN VASKA PESHKU 44,000 M2 ME DOKUMENTACION TE RREGULLT. POZICIONI I FAVORSHEM PER AKTIVITET - PRANE LUMIT LOKAL. ME SHUME KONTAKTONI NE 0696757398

Botuar më 23/10/2021
250.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI  163 M2 ME SIPERFAQE 163 M2 KATI 1

Gjendja: shume e mire, Organizohet:Open space. 1 banjo. Sherben per aktivitete te ndryshme si: market. Pjese kembimi Ofrohet: • bosh• me pllake Cmimi : 700 ID LM 104, Laprake

Botuar më 23/10/2021
700,00 euro/muaj

KERKOJME TROJE ME % PER NDERTIM

Jemi shoqeri ndertimi me pervoje shumevjecare ne fushen e ndertimit dhe interesohemi per troje me % per ndertim ose te kene leje ndertimi ku mund te kemi partneritet., Preferohet qe keto leje te ndodhen brenda unazes se mesme ne Tirane.

Botuar më 23/10/2021

BIZNES NE SHITJE - MINE PEZA

Gjendja: shume e mire, Shitet biznes supermarket tek Rruga Mine Peza .Aktualisht ne marredhenie qiraje dhe me klientele te ngritur . Kontrate qiraje 8-vjecare, 40.000 leke/muaj .

Botuar më 22/10/2021
14.000,00 euro

SHITET BIZNESI INTERNET CAFFE & KANCELARI PER ARSYE EMIGRIMI

Me klientele te ngritur prej 12 vitesh, 6 kompjutera, 3 printera te medhenj - Toshiba 720; Toshiba 2020C, Richo si dhe 20 abonente mujor.Qeraja mujore e ambjentin 35.000 leke, 00447915524185 Whatsaap / viber. Rruga Qemal Stafa, pallati Cela-X, nr 22

Botuar më 22/10/2021
7.000,00 euro

PAISJE PICERIE

Gjendja: shume e mire, Shiten mjetet e picerise, Tirane

Botuar më 21/10/2021
3 leke
)