Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI LABORATOR MJEKESIE OPEN SPACE NE ASTIR!

Gjendja: shume e mire, Siperfaqe 90 m2,Ambienti ndodhet ne katin e pare.Dyqani eshte i gjithi me fasade xhami,Eshte totalisht e investuar dhe mobiluar per laborator mjekesie.Aktualisht ne gjendje pune., ASTIR

Botuar më 31/01/2023
17.000,00 euro

JEPET ME QIRA SUPER *AMBIENT BIZNESI* 3+1+2, TEK “FARMACIA 10”!!!

Gjendja: shume e mire, Siperfaqe totale: 240 m2,Kati i 2-te banim.2 Ballkone.Apartamenti jepet bosh.Pallat i ri, me ashensor.*I PERSHTATSHEM PER KLINIKA, ZYRA, QERA DITORE!3200 EURO ose 350.000 ALL/muaj

Botuar më 31/01/2023
350.000 leke/muaj

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 2+1+2 TUALETE, TEK “GREEN CITY” ASTIR!!!

Gjendja: shume e mire, Siperfaqe e brendshme 113 m2.Ambienti ndodhet ne katin e dyte banim.Apartamenti jepet bosh.Pallati eshte i ri, me ashensor.Cmimi per qira: 400 EURO/muaj (Neto)., Astir

Botuar më 30/01/2023
400,00 euro/muaj

SHITET NJESI ME SIPERFAQE TOTALE 141.4M2

Gjendja: shume e mire, Ndodhet ne nje zone strategjike shume te mire , e pershtatshme per cdo lloj biznesi, RR."Kavajes" Perballe Bllokut Te Ambasadave

Botuar më 30/01/2023
330.000,00 euro

SHITET NJESI PRANE KOMUNES SE PARISIT

Gjendja: shume e mire, Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes

Botuar më 30/01/2023
90.000,00 euro

SHITET NJESI PRANE KOMUNES SE PARISIT

Gjendja: shume e mire, Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes

Botuar më 30/01/2023
90.000,00 euro

SHITJE BIZNESI - PERBALL STADIUMIT DINAMO NGJITUR ME ALTAR SHITET BIZNESI I SERVIS TELEFONASH, BIZNES I NGRITUR PREJ 3.5 VITE, KLIENTELE E RREGULLT.

Gjendja: shume e mire, i modeluar ne menyre bashkohore dhe ne nje zone super te frekuentuar te Tiranes. (Rrug kryesore).Ambienti biznesit i organizuar ne servis dhe Tualet. ndar me dere., I kompletuar, reklama led, i shtruar me parket, i kompletar ne brendesi me mall me vler te konsiderueshme dhe ekrane per modele iphone dhe samsung. Cmimi ne total

Botuar më 29/01/2023
16.000,00 euro

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK BLLOKU!

Gjendja: e re, Shitet Ambient Biznesi te Blloku!Mundesi e mire investimi!Siperfaqe totale: 105m2Ambienti ndodhet ne katin 0.Ambienti eshte aktualisht i lene me qera Cmimi: 350000 euro, Bllok

Botuar më 29/01/2023
350.000,00 euro

SHITET BIZNES BAR KAFE RESTORANT

E kompletuar me te gjitha pajisjet bashkohore , me klientele te ngritur dhe aktualisht aktiviteti punon , per me shume info kontaktoni ne nr e poshte shenuar, Afer Kristalit Buze rruge

Botuar më 29/01/2023

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI MINE PEZA MOTOR NE RR. MINE PEZA, PERBALL LOKAL HIDRI., BIZNES I NGITUR MBI 30 VITESH DHE KEMI ECUR PERPARA NE SAJ TE BASHKPUNIMIT ME RRETH 70 FURNITORE NGA EUROPA, NE SAJ TE PROGRAMEVE SPECIFIKE PER TE GJITHE TIPAT

E motorave ekzistues ne BE. klientele e rregullt dhe xhiro e kenaqshme, aktualisht ne gjendje pune, funksionon si: pjese kembimi, servise, shitje motorrash etj., Ftojme te interesuarit brenda dhe jashte vendit qe mendojne te ndjekin dhe ta zhvillojne kete biznes lutemi te na kontaktoni: WhatsApp 00393406269953

Botuar më 28/01/2023
)