Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION! SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI OSE KERKOHET PARTNER BIZNESI PER INVESTIM

Per BAR RESTORANT VILA GARDEN, AMBIENT NDERTIMI 400M²+AMBIENT TE JASHTEM 6500M², Pa...

Botuar më 17/03/2019

SHITET BIZNESI DHE OBJEKTI I KLINIKES DENTARE!

Gjendja: shume e mire, Ambjenti 52 m² + depo nen shkalle. Totalisht i riorganizuar. ...

Botuar më 15/03/2019
15.000,00 euro

JEPET ME QERA

Gjendja: shume e mire, jepet me qera ambjenti e cila ka edhe verande jashte, rruga sali butka mrapa UET

Botuar më 19/03/2019
750.000 leke/muaj

SHITET AKTIVITET USHQIMORE -FRUTA PERIME

Gjendja: e mire, biznes eshte i ngritur prej 22 vitesh, Kombinat, buze rruges tek Fabrika e Qelqit

Botuar më 19/03/2019
8.000,00 euro

SHITET BIZNES BAR-KAFE ME PUNE DHE KLIENTELE TE SIGURT PREJ VITESH,

Me nje xhiro ditore te konsiderueshme. Totalisht e kompletuar, arredim bashkohor, Midis Pazarit te Ri dhe ATSH-s

Botuar më 19/03/2019
6.000,00 euro

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 19/03/2019
26.000,00 euro

OKAZION ! SHITET BIZNES FURRE BUKE TOTALISHT I KOMPLETUAR EDHE PER PASTICERI DHE BYREKTORE

Shitet per arsye largimi nga vendi 20000 euro, Afer deges se Thesarit tek Rruga e Elbasanit

Botuar më 19/03/2019

SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Shitet biznesi per arsye emigrimi, Astir afer postes

Botuar më 19/03/2019
3.000,00 euro

KERKOHET PARTNER BIZNESI PER HAPJEN E NJE RROBAQEPESI ATELIE! DISPONOJ AMBIENT 60M².

Te kene paisjet, veglat dhe aksesoret e duhura per rrobaqepesi., Rr. “Idriz Dollaku”, tek Ali Demi, pallati Bel House.

Botuar më 19/03/2019

JEPET ME QERA SALLON BUKURIE

I kompletuar, parukeri, estetik, thonj. Biznes i ngritur prej 20 vjetesh, Buze rruge, perballe me ish ekspoziten Shqiperia Sot

Botuar më 18/03/2019
400,00 euro

SHITET BIZNESI I NJE SALLONI BUKURIE

Te kompletuar. Biznes prej 20 viteve, Ish ekspozita Shqiperia Sot

Botuar më 18/03/2019
5.000,00 euro

SHITET BIZNESI PARUKERI

Aktualisht ne gjendje pune, paisjet ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye emigrimi. Shitet me cmim okazion, Rr. "Dibres", perballe shkolles Bashkuar

Botuar më 18/03/2019