Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI FURRE-BUKE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi furre-buke, 1 euro
Përshkrim

I ngritur prej 13 vitesh. Xhiro te kenaqshme, prodhim dhe shitje e garantuar e 500 bukeve. Shitet per arsye te forte familjare, zona kombinatit

1,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)