Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI BAR KAFE ME SUPER CMIM!

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi bar kafe me super cmim!, 20.000 euro
Përshkrim

I kompletuar me te gjitha paisjet, me klientele te rregullt dhe xhiro ditore te kenaqshme, Astir

20.000,00 euro

Botuar më 20/01/2020

Telefon
)