Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET, GODINE BIZNESI, QENDER, VLORE LI33728

Gjendja: shume e mire, Shitet Godinë Biznesi , Vlorë Godina ndodhet në bulevardin Vlorë -Skelë , përball Stadiumit .Në qendër të Qytetit • Sipërfaqe Totale 1324,3 m2 Për të vizituar pronën na kontaktoni

Botuar më 23/02/2024
1.690.000,00 euro

QERA, AMBIENT BIZNESI, MYSLYM SHYRI. UNA31417

Disponojmë, Ambient për Qera tek Myslym Shyri.•Sipërfaqje totale 47m2• Kati 0• Disponon Fasadë xhami• Disponon 1 Tualet• Me hipotekë• I investuar• Parket • Sistem Ndricimi

Botuar më 22/02/2024
400,00 euro

QERA,AMBIENT 2+1 ,COLE,VLORE RV38170

Gjendja: shume e mire, Disponojmë ambient me qera ,Cole. Informacion mbi pronën: •Sipërfaqja;100m² •Kati 2 •2 dhoma •1 sallë qendrore •1 tualet Për më tepër informacion na kontaktoni!, COLE,VLORE

Botuar më 22/02/2024
350,00 euro/muaj

QERA, AMBIENT BIZNESI,BASHKIA ,VLORE RV38158

Gjendja: e mire, Disponojmë ambient për Qera , Bashkia ,Vlore Informacion mbi ambientin: •Sipërfaqja e ambientit :12m2 •Kati 0 Organizimi: •Ambient Për një vizitë në pronë na kontaktoni!, BASHKIA ,VLORE

Botuar më 22/02/2024
200,00 euro/muaj

SHITJE BIZNESI - OKAZION! SHITET PER ARSYE FAMILJARE AKTIVITETI I NJE LOKALI! I SAPO INVESTUAR,

ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ 20 VITESH. BIZNESI ESHT FUNKSIONAL NE NJE LOKAL ME SIP, 70 M2, PLUS 70M² VERANDE SI DHE BODRUM RRETH 60M²., RR. "ADEM JASHARI", TEK GARDA, KTHESA E TIRANA BANK, 30M NE TE MAJTE.

Botuar më 22/02/2024
50.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR LOUNGE PERBALLE GJIMNAZIT ISMAIL QEMALI

Gjendja: shume e mire, Shitet Biznesi, lokal 205 m2 nga te cilat 60 m2 verande, i investuar, me qira mujore 115000 leke, me dy tualete, kuzhine, open space, aktualisht ne gjendje pune.

Botuar më 21/02/2024
90.000,00 euro

SHITJE, AMBIENT BIZNESI,BULEVARDI “ISMAIL QEMALI“,VLORE RV38090

Gjendja: shume e mire, Disponojmë ambient për Shitje,Bulevardi “Ismail Qemali“ Informacion mbi ambientin: •Sipërfaqja;160 m2 •Kati 2 Organizimi •Ambient •2 Tualete Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Botuar më 20/02/2024
240.000,00 euro

QERA, AMBIENT BIZNESI,BULEVARDI “ISMAIL QEMALI“,VLORE RV38086

Gjendja: shume e mire, Disponojmë ambient për Qera ,Bulevardi “Ismail Qemali“.Informacion mbi ambientin: •Sipërfaqja:160 m2 •Kati 2 Organizimi:•Ambient •2Tualete Për një vizitë në pronë na kontaktoni !

Botuar më 20/02/2024
800,00 euro/muaj

SHITET BIZNES OKAZION NE KLOS

Gjendja: shume e mire, Biznesi ndodhet ne katin e pare e nje ndertese 4 kateshe dhe eshte ne gjendje pune dhe ka nje kliente te rregullt prej shume vitesh., Klos, Burrel

Botuar më 20/02/2024
20.000,00 euro

QERA, AMBJENT BIZNESI,SHESHI FLAMURIT,VLORE RV37754

Gjendja: e mire, Disponojme ambient Komercial per qira me vendodhje ne Sheshin e Flamurit,Vlore Informacion mbi ambjentin: •Kati 1 •Siperfaqe bruto 28m². Për një vizitë në pronë na kontaktoni!, SHESHI FLAMURIT,VLORE

Botuar më 19/02/2024
200,00 euro
)