Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES I NGRITUR SALLON BUKURIE DHE FUSTANE NUSERIE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznes i ngritur sallon bukurie dhe fustane nuserie, 11.000 euro
Përshkrim

Te gjitha pajisjet jane te reja, pajisje per manikyr, pedikyr, depilim, parukeri, fustanet e nuserise, ambjent relaksues, hapesire 70m². Klientele e ngritur dhe e rregullt, Rr. Myslym Shyri, mbrapa Big Market, ngjitur me Hotel Golden City. Bashke me fustanet e Nuserise cmimi eshte i diskutueshem

11.000,00 euro

Botuar më 15/12/2018

Telefon