Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES ARGJENDARI BLEDI, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ VITESH,

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznes argjendari bledi, me pune dhe klientele te ngritur prej vitesh,
Përshkrim

I KOPLETUAR ME TE GJITHA PAISJET: RAFTE, VEGLA, ETJ. Shitet per arsye emigrimi., Adresa: Rr. “Durresit”, perballe ish Ambadades Jugosllave.


Botuar më 27/07/2020

Telefon
)