Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

JEPET ME QERA BAR-PICERI, TOTALISHT E KOMPLETUAR, SIP.

80m² + verande te shfrytezueshme 80m². Me pune dhe klientele te ngritur. Arredim ba...

Botuar më 17/12/2018
80.000 leke

OKAZION! SHITET BIZNES FURRE BUKE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH.

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese., Adresa: Rr. “Ali Visha”, ...

Botuar më 16/12/2018

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: P...

Botuar më 14/12/2018

JEPET ME QERA BAR-PICERI, TOTALISHT E KOMPLETUAR, SIP.

80m² + verande te shfrytezueshme 80m². Me pune dhe klientele te ngritur. Arredim bashkohor, aktualisht ne pune., Zona e Freskut.

Botuar më 17/12/2018
80.000 leke

JEPET ME QERA BIZNESI PARUKERI ESTETIK

Me klientele te ngritur. Xhiro e kenaqshme. Jepet per arsye emigrimi, Rr. Shefqet Musarai", mbrapa Universitetit Europian te Tiranes

Botuar më 17/12/2018
50.000 leke

OKAZION! SHITET BIZNES FURRE BUKE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH.

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese., Adresa: Rr. “Ali Visha”, afer shkolles se Baletit.

Botuar më 16/12/2018

SHITET BIZNES I NGRITUR SALLON BUKURIE DHE FUSTANE NUSERIE

Te gjitha pajisjet jane te reja, pajisje per manikyr, pedikyr, depilim, parukeri, fustanet e nuserise, ambjent relaksues, hapesire 70m². Klientele e ngritur dhe e rregullt, Rr. Myslym Shyri, mbrapa Big Market, ngjitur me Hotel Golden City. Bashke me fustanet e Nuserise cmimi eshte i diskutueshem

Botuar më 15/12/2018
11.000,00 euro

SHITET BAR-RESTORANT ME 5 YJE!

Ne Currila Durres, shitet biznesi i nje restoranti me 5 yje, me license per Casino Elektronike. Ne cmim perfshihet edhe licensa e Casinose.

Botuar më 14/12/2018
250.000,00 euro

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: Prane rruges se Barrikadave, rr. "Myrteza Topi" (ne lagje)

Botuar më 14/12/2018

SHITET PER ARSYE SHENDETESORE BIZNES I NJE MARKETI,

Me pune dhe klientele te ngritur prej 10 vitesh. Xhiro e kenaqshme. I kompletuar me te gjitha paisjet, banak, frigorifer, kasa, peshore, rafte, etj., Rr. “Isa Boletini”, perballe hotel Vila Verde.

Botuar më 14/12/2018
5.000,00 euro

JEPET ME QERA LAVAZH

Me ndricim, i kompletuar, me grope lavazhi, 56m², vend parkim, Tek ish fusha e aviacionit, ngjitur me helikopteret e mjekesise

Botuar më 13/12/2018
60.000 leke

SHITET BIZNESI FURRE BUKE- PASTICERI

Shitet biznesi Furre buke pasticeri. me klientele te rregullt dhe xhiro shume te kenaqeshme ditore, Rruga Muhamet Gjollesha, prane kryqezimit me Vasil Shanto

Botuar më 13/12/2018
19.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE BUKE- PASTICERI

Shitet biznesi Furre buke pasticeri. me klientele te rregullt dhe xhiro shume te kenaqeshme ditore, Rruga Muhamet Gjollesha, prane kryqezimit me Vasil Shanto

Botuar më 13/12/2018
19.000,00 euro