Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI QENDER ESTETIKE

Biznes i ngritur prej 5 vitesh, me sip. Ambjenti 50m². E kompletuar totalisht me kus...

Botuar më 14/11/2018
5.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: P...

Botuar më 12/11/2018
1.371.885 leke

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes i ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klien...

Botuar më 11/11/2018

SHITET BIZNES I NGRITUR SALLON BUKURIE DHE FUSTANE NUSERIE

Te gjitha pajisjet jane te reja, pajisje per manikyr, pedikyr, depilim, parukeri, fus...

Botuar më 09/11/2018
11.000,00 euro

JEPET ME QERA

Gjendja: e re, ose shitet biznes i kompletuar, me paisje per fast food-restaurant. Paisjet jane profesionale, cilesore dhe inox, Rr. Naim Frasheri, tek 21 dhjetori

Botuar më 16/11/2018
600,00 euro/muaj

SHITET AKTIVITETI I NJE LOKAL ZGARE

Gjendja: shume e mire, I pajusur me te gjitha gjerat e nevojshe. Ka 10 tavolina ne ambjentin brenda dhe 8 jashte. Tavolinat 4-6 vendshe., Tek Qendra Kristal, te pallatet e arabit.

Botuar më 16/11/2018

KERKOHET PARTNER BIZNESI INSTRUKTOR/E / P.TRAJNER

Qe te ushtroje profesionin e tij/saj ne nje palester ku te zhvilloje aerobi kango, yoga, karate dhe arte marciale per femije, Te i/e interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te palestres ne adresen perballe me rrugen e Ambasadave ne rrugen e Kavajes

Botuar më 16/11/2018

SHITET BIZNESI SPA

Biznes i ngritur prej 2 vitesh. Xhiro e kenaqshme. Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes

Botuar më 16/11/2018
200.000,00 euro

SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznesi i ngritur per me shume se 10 vitesh. Klientel e ngritur. Biznes fitimprures. Aktualisht ne gjendje pune. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Adresa: Perballe 7 xhuxhave, Rr."Elbasanit"

Botuar më 15/11/2018

SHITET BIZNESI PICERI

I kompletuar. Biznes i ngritur , me sip 86m². Qeraja mujore 30.000 leke, Adresa: Rr. Barrikadave, prane Kopshtit

Botuar më 15/11/2018
7.500,00 euro

SHITET AKTIVITETI FURRE BUKE PASTICERI

Gjendja: shume e mire, prej 2 vitesh ne treg, klientele e rregullt, xhiro ditore e kenaqshme, i kompletuar me te gjitha pajisjet e reja, Tek kryqezimi i 21 dhjetorit

Botuar më 15/11/2018
25.000,00 euro

JEPET ME QERA USHQIMORE/SHUMICE

Gjendja: shume e mire, sip 40m². Me hapesire perpara qe mund te shfrytezohet per reklamimin e produkteve fruta perimeve. I pajisur me kondicioner dhe ndricim, Lagjja Ali Visha, prane komplesit Grand afer qytet Studentit

Botuar më 15/11/2018
38.000 leke/muaj

OKAZION!! SHITET OSE JEPET ME QERA MINIMARKET!!

E kompletuar me te gjitha paisjet, kondicioner, tende, edhe shitet edhe jepet me qera ose shitet biznesi (per arsye emigracioni). Biznes me prespektive, Tirane, Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Magnet

Botuar më 15/11/2018