Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIK SONILA NAILS

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Okazion! shitet biznesi parukeri estetik sonila nails, 9.000 euro
Përshkrim

BIZNES I NGRITUR PREJ 8 VITESH, KLIENTELE E RREGULLT, XHIRO E KENAQSHME, ME DY VENDE PER MANIKYR DHE ESTETIKE. E KOMPLETUAR ME KUSHTE BASHKOHORE TE KOHES (LLUKS), PRANE PROKURORIS SE TIRANES, RR. MINE PEZA, BUZE RRUGES KRYESORE

9.000,00 euro

Botuar më 28/11/2022

Telefon
)