Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! SHITET BIZNES BUTIK RROBASH TEK RRUGA

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Okazion! shitet biznes butik rrobash tek rruga
Përshkrim

Myslym Shyri, ne nje zone me shume levizje, biznes i ngritur prej vitesh, klientele e rregullt. Totalisht i kompletuar me mall dhe te gjitha aksesoret perkates, Adresa: Rr. "Myslym Shyri, prane karburant Gulf


Botuar më 15/04/2019

Telefon