Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES I PARUKERI ESTETIKE, ME PUNE DHE KLIENT TE NGRITUR PREJ 10 VITESH.

Sip. 42m², totalisht i kompletuar., Adresa: Prane tregut te Medresese

Botuar më 10/12/2019
10.000,00 euro

JEPET ME QERA PARUKERI ME TE GJITHE BAZEN MATERIALE. NE GJENDJE TE RE PUNE.

Rr. Don Bosko, ngjitur me Shkollen Iliria, perballe me Vizion+

Botuar më 10/12/2019
33.000 leke

SHITET BIZNESI AGJENSI IMOBILIARE NE FUNKSION PREJ 7 VITESH & ME STAF

Kompletuar me te gjitha programet dhe manualet e trainimit(broker, agjenti, prona,foto,skriptet),te gjitha paisjet dhe programet e teknologjise se fundit, 1232 kontrata te listuara

Botuar më 10/12/2019
7.500,00 euro

SHITET BIZNES BAR-KAFE ME PUNE DHE KLIENTELE TE SIGURT PREJ VITESH,

Me nje xhiro ditore te konsiderueshme. Totalisht e kompletuar, arredim bashkohor, Midis Pazarit te Ri dhe ATSH-s

Botuar më 10/12/2019
500.000 leke

JEPET ME QERA AKTIVITETI FURRE BUKE

Totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme. Ambjent me sip. 46m², biznes i ngritur prej 25 vitesh, me klientele te rregullt dhe xhiro ditore te kenaqshme, Rruga Irfa Tomini, ish stacioni i fundit i Tiranes se Re

Botuar më 10/12/2019
500,00 euro

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, mundesi shitjesh makinerish te ndara, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 10/12/2019
26.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI PAREKERI ESTETIKE

Me te gjitha pajisjet e nevojshme, pajisjet ne gjendje shume te mire, biznesi ka klientele te rregullt dhe xhiro te kenaqshme, Kompleksi Delijorgji. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefofonit

Botuar më 09/12/2019
1 leke

SHITET BIZNESI FUSTANE ME QERA

Biznes i kompletuar. Klientele e ngritur dhe xhiro e kenaqshme

Botuar më 09/12/2019
5.000,00 euro

SHITET PAJISJET E NJE FURRE BUKE

Ne gjendje shume te mire.dhe nje gjenerator, Selite,Tirane

Botuar më 09/12/2019
25.000,00 euro

SHITET BIZNESI RROBAQEPSI

Klientele te ngritur. Totalisht i kompletuar, Afer Bllokut

Botuar më 09/12/2019
)