Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI - BUTIK PER FEMRA

Butik per femra. Shiten veshjet dhe mobiljet. Ambjenti 50 m², Rruga "Myslym Shy...

Botuar më 19/02/2020
2.000,00 euro

OKAZION!! SHITET BIZNES BAR KAFE "IZZY",

Me pune dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh. Ambient teper bashkohor, sip. brendsh...

Botuar më 15/02/2020
16.000,00 euro

SHITET KLINIK

Per klinik mjeksore dentare etj kati i pare mbi dyqan, 100 m², bosh, gjendje e mire, me reklame, RRUGA KOMUNA E PARISIT, perball lulishtes

Botuar më 21/02/2020
1.300,00 euro

SHITET KLINIKE DENTARE

Gjendja: shume e mire, shitet biznesi i nje klinike dentare e kompletuar me te gjitha pajisjet per vazhdimin normal te punes, Rruga Muhamet Deliu, tek Fresku

Botuar më 20/02/2020
5.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBIENT

Me sip 40m2, i pershtatshem per biznese te ndryshme, Siper Qendres Kristal, pa vajtur tek Eleonora, perballe furres "Aldont"

Botuar më 20/02/2020
30.000 leke

SHITET BIZNESI PICERI FAST FOOD ME CMIM OKAZION!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet, arredim i ri. Sip. e ambjentit 42m² + hapesire te jashtme te shfrytezueshme (lulishte para). Aktualisht ne gjendje pune, ne nje nga zonat me te frekuentuara te Kombinatit, buze rruge kryesore, prane gjimnazit

Botuar më 20/02/2020
5.000,00 euro

SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, me lule per arsye ndrrimi aktiviteti, Rr “Myslym Shyri” perballe Albtelecom

Botuar më 20/02/2020
7.500,00 euro

SHITET BIZNESI QENDER ESTETIKE

E kompletuar me te gjitha paisjet, 9 vite si biznes i ngritur, me klientelle te rregullt, xhiro e kenaqshme, Myslym Shyri, Rr. "Him Koll"

Botuar më 20/02/2020

SHITET BIZNESI I NJE PUNISHTEJE MERMERI & GRANITI

Gjendja: shume e mire, Me te gjitha paisjet e nevojshme., Rr. Myslym Keta, prane varrezave publike ne Tufine, buze rruges kryesore.

Botuar më 19/02/2020
45.000,00 euro

SHITET BIZNESI I TRANSPORT VOLKSWAGEN FURGON, NAFTE, SHITET BASHKE ME PUNEN E NGRITUR. CMIMI NE TOTAL MAKINE + BIZNES,

Dokumenta te paguara per 1 vit, ne gjendje shume te mire teknike, pune e ngritur prej 2 vitesh.

Botuar më 19/02/2020
350.000 leke

SHITET BIZNESI KOPESHT PRIVAT

Ne ambjent vile 3 kateshe, me oborr. Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet. Aktualisht me 30 femije. Personel i specializuar. Qeraja e Ambjentit 500 Euro, Rruga per ne qendren Kristal, prane Lavazhit, mbi Eco Market

Botuar më 19/02/2020
30.000,00 euro

SHITET BIZNESI KLINIKE DENTARE NE GJENDJE PUNE AMBIENTI KA SIPERFAQE TE BRENDSHME PREJ 50M2 ME 1 DHOME PUNE, 1 DHOME PRITJE, DHOME STERILIZIMI TE VECANTE,

Tualet, ballkon me siperfaqe 20m.Klinika ka 2 poltrona, 2 kompresore, autoklave e klasit B, plastifikues, distilues uji, 2 kondicionere(inverter), tv, pc. Klinika eshte ne kate II., Ne pune mbi 5 vjet. E komplertuar (instrumentarin dhe materialet ne te). Adresa: Rr.Barrikadave, 50m nga Aleanca Franceze/Ish kinema 17 nentori. Qeraja ambientit 40.000 lek.Shitet

Botuar më 19/02/2020
13.000,00 euro
)