Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI FAST FOOD DHE ZGARE

Ne gjendje pune. Xhiro mujore 500.000-700.000 leke. Me dokumenta te rregullta. Me leje mjedisore. pranohet pagesa me keste, Rr. Ndre Mjeda, kompleksi kontakt

Botuar më 16/12/2019
9.000,00 euro

JEPET ME QERA HOTEL

Gjendja: shume e mire, Totalisht i kompletuar. Ne qender te Ksamilit dhe shume prane plazhit te tre ishujve

Botuar më 16/12/2019
18.000,00 euro

OKAZION!! SHITET PER ARSYE EMIGRIMI BIZNESI I NJE PASTRIMI KIMIK,

Lavanderi me eksperience 10-vjeçare, me paisje ne gjendie shume te mire dhe vend ndodhje ideale. Kliente besnike prej vitesh!, Rr. "Margarita Tutulani". Kontaktoni ne:

Botuar më 16/12/2019

SHITET BIZNESI BAR KAFE

Ne gjendje pune. Xhiro ditore e kenaqshme, Komuna e Parisit

Botuar më 15/12/2019
6.000,00 euro

SHITET BIZNESI FARMACI

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme per pune, biznes i ngritur pre 20 vitesh, Rruga Kongresi Lushnjes, karshi Restorant Koloseu

Botuar më 15/12/2019

SHITEN PAISJET E NJE FARMACIE, POTHUAJSE TE REJA

Rafte, banak, kondicioner, kompjuter, kase fiskale, karrike tavolina, reklama e farmacise 3mx1m, kryqi farmacise si dhe shume paisje te tjera, Prane Tregut Cam, Rr. "Myslym Shyri"

Botuar më 14/12/2019
300.000 leke

OKAZION! SHITET BISNES FARMACEUTIK,

ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIMIT TE DETYRUESHEM TE KUJDESIT SHENDETESOR. Totalisht i kompletuar, + programi i bilancit, siguruar me kamera e sistem alarmi. Rr. “Siri Kodra”, perballe Poliklinikes nr 4, ne rruge kryesore

Botuar më 14/12/2019
40.000,00 euro

SHITET BIZNESI PARUKERI

Shitet biznesi parukeri me te gjitha pajisjet e nevojshme te parukerise dhe estetikes. Klientele e ngritur., Rr. Rapo Hekali, mbi Qendren Kristal

Botuar më 13/12/2019
10.000,00 euro

JEPET ME QERA BAR RESTORANT HOTEL

AHoteli ka 10 dhoma te kompletuara dhe nje suite te madhe. Bari, kuzhina dhe restoranti jane te kompletuara, hoteli ne gjendje pune.Cmimi i diskutueshem., Tek kodrat e liqenit artificial.

Botuar më 13/12/2019

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 13/12/2019
)