Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Volvo S80

viti i prodhimit 2000 | 1.700 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Volvo s80, viti i prodhimit 2000, 1.700 euro
200.000 km, kambio: manuale, 2.400 cc, nafte, ngjyra: gri metalizato
Përshkrim

200.000 km, kambio: manuale, 2.400 cc, nafte, ngjyra: gri metalizato, me letra te rregullta dhe te paguara per nje vit

1.700,00 euro

Botuar më 11/09/2019

Telefon