Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Fiat Croma

viti i prodhimit 2005 | 30 Euro

Kambio: automatike, gaz + benzine, jepet me qera makina ne super gjendje. Makina ndodhet tek 21 Dhjetori.

Botuar më 04/02/2023
30,00 euro/dite

Ford kuga kuga

viti i prodhimit 2012 | 12.000 Euro

120.000 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, ngjyra: e zeze, me letra te rregullta

Botuar më 03/02/2023
12.000,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2010 | 3.400 Euro

208.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, Shitet Ford Fiesta 2010 1.4 manual nafte ne gjendje te mire dokumentat i ka der ne maj 2023 . Cmimi 3400€ i diskutueshem

Botuar më 02/02/2023
3.400,00 euro

Toyota Auris

viti i prodhimit 2008 | 4.500 Euro

235.000 km, kambio: manuale, 2.0 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, me letra te paguara deri ne gushtxhama te zinj ne leje per 5 vjetviti 22.09.2008 motor 2.0 naftë.235000 km., Shitet Toyota Auris 2.0 Nafte 2008? Makina eshte ne gjendje shume te mire! Shume ekonomike mesatarja 4.3L/100Km Cmimi i diskutueshem pasi te shihet nga afer0685708753

Botuar më 01/02/2023
4.500,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2010 | 3.400 Euro

208.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, Shitet ford fiesta 2010 1.4 nafte manual cmimi 3400€ i disk

Botuar më 31/01/2023
3.400,00 euro

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2007 | 3.000 Euro

Kambio: manuale, benzine, Shitet Mercedes Benz A-Class

Botuar më 30/01/2023
3.000,00 euro

Volvo Makina ne shitje - s60

viti i prodhimit 2013 | 10.000 Euro

151.000 km, kambio: automatike, 2.500 cc, gaz + benzine, ngjyra: vishnje, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 30/01/2023
10.000,00 euro

Volkswagen Golf 5 plus

viti i prodhimit 2007 | 5.200 Euro

200.000 km, ngjyra: gri metalizato, sensor parkimim mbrapa, sedile me ngrohje, klima, dokumenta te rregullta deri ne 2024. filtra dhe vaj te ndruara par nje muaj. ne gjendje te mire teknike dhe xhenerike, benizne 1.4 TSI, 140 kuaj fuqi, automatikesensor parkimim mbrapa, sedile me ngrohje

Botuar më 30/01/2023
5.200,00 euro

Fiat Croma

viti i prodhimit 2005 | 25 Euro

Kambio: automatike, gaz + benzine, jepet me qera makina ne super gjendje. Makina ndodhet tek 21 Dhjetori.

Botuar më 29/01/2023
25,00 euro/dite

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2008 | 3.600 Euro

239.123 km, kambio: manuale, 1.400 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e errët, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Kolaudimi i radhës: më 25.03. 2024. Sikuracioni i radhës: më23.05.2023. Servisi për vaj dhe filtra: pas 10000 km. Taksat vjetore të radhës: më 28.05.2023 Motori ka 90 k/f. Klimatizator dhe Naviator.

Botuar më 27/01/2023
3.600,00 euro
)