Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLEJME MAKINA TE PERDORURA ME CMIMET ME TE ARSYESHME NE TREG. ME OSE PA DOKUMENTA!

Ne gjendje pune ose jo. Mjetet i marrim edhe per skrap. Pagesa cash ne dore.

Botuar më 23/06/2021

Nissan Qashqai +2

viti i prodhimit 2011 | 9.600 Euro

194.000 km, kambio: automatike, Fuqia motorike 2.0. Full opsion. Tavan panoramik. Vlefshmeria e dokumentave deri me 12/21. Makina e ardhur nga Zvicra. Gjendje perfekte. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 22/06/2021
9.600,00 euro

Volkswagen Bora

viti i prodhimit 1998 | 2.100 Euro

Kondicioner., jeshila, me siguracion nje vjecar

Botuar më 22/06/2021
2.100,00 euro

Volkswagen Golf 4,

viti i prodhimit 2000 | 2.500 Euro

Kambio: manuale, 1.9 cc, D-I e kuqe, kondicioner Klima, ngjyre gri, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te prera per 1 vit. Ne gjendje perfekte pune.

Botuar më 22/06/2021
2.500,00 euro

Peugeot 307

viti i prodhimit 2006 | 2.500 Euro

Kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, targa shqiptare. vlefshmeria e dokumentave deri me 06/2022.gjendje funksionale eshte perfekte. shitet per arsye emigrimi., ngjyre gri

Botuar më 21/06/2021
2.500,00 euro

Mercedez benz Evo

viti i prodhimit 2007 | 7.200 Euro

227.000 km, kambio: automatike, 200 cc, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, Shitet makine Evo

Botuar më 21/06/2021
7.200,00 euro

Mitsubishi Outlander

viti i prodhimit 2007 | 5.000 Euro

Kambio: manuale, nafte, shitet fuoristrade mitsubishi outlander 4wd, viti 2007, 2.0 nafte, shume ekonomike dhe komode, sedilje lekure. ne gjendje shume te mire motorike dhe estetike. kambio manuale., 208.000 km.Keyless, sediljet me rregullim elektrik, pasqyrat me palosje, baxho xhami.E ardhur ne Korrik 2020 dhe e perdorur shume pak ne Shqiperi, makina ndodhet ne Lezhe Tel 0698750087

Botuar më 21/06/2021
5.000,00 euro

Ford FOCUS OKAZION

viti i prodhimit 2004 | 2.500 Euro

190.000 km, kambio: manuale, 1.8 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem terheqje, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, Ford Focus, ne gjendje shume te mire motorrike, goma 70%, gabina shume e rregullt. Siguracione dhe letra te paguara.

Botuar më 21/06/2021
2.500,00 euro

Hyundai Matrix

viti i prodhimit 2009 | 3.700 Euro

116 km, kambio: manuale, shumë ekonomike, taksa/siguracion deri janar 2022, shitet për arsye emigrimi., 1.5 naftë, 5 porta, ngjyrë blu, kondicioner, kasetofon Mp3, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike, gomat 80%, 2 çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike

Botuar më 18/06/2021
3.700,00 euro

Renault Megane Scenic

8.300 Euro

Viti 2015, automat, 1.5 naftë, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, 5 porta, navigator me ekran të madh me touch, kompjuter bordi, limitator shpejtësie, sensor drite dhe shiu, 83.000 km origjinale, ndezje-fikje me buton "Start/Stop", goma 100%, 8 airbag, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur.

Botuar më 18/06/2021
8.300,00 euro
)