Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Audi A3 S line

viti i prodhimit 2005 | 4.000 Euro

270.000 km, nafte, gjendja: e perdorur, Me dokumenta te paguara deri ne Janar 2021Motor Nafte 2.0Kambio Manuale 6+1ESP, ABS, AIRBAGKondicioner Klima me dy zonaRadio, Audio, DVD, Navi me ekran extraBokse BOSSE OrigjinalSallon lekureXhama elektrikPasqyra elektrike dhe me palosjeFener xenon + larjeDisqe aluminiI gjithe looku i makines Sport S Line origjinalMbyllje qendrore me pult, 2 celesa

Botuar më 01/07/2020
4.000,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2017 | 9.200 Euro

33.100 km, kambio: manuale, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, ngjyra: blu, Fiesta 1.0 ecoboost benzine 100 kf, garanci zyrtare Ford Albania deri Mars 2022, me 33,100 km origjinale,

Botuar më 01/07/2020
9.200,00 euro

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 2002 | 2.450 Euro

110.000 km, kambio: automatike, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: e zeze, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, VW Polo 1.4

Botuar më 30/06/2020
2.450,00 euro

Peugeot 607

viti i prodhimit 2001 | 1.950 Euro

137.000 km, kambio: manuale, 1.968 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, Taksa te paguara deri ne Shkurt 2021. Gjendje e shkelqyer. Mbrojtese celiku nga poshte (motor,kambio). Makine ambasade

Botuar më 30/06/2020
1.950,00 euro

BLEJME MAKINA TE PERDORURA

Me cmime me te arsyeshme ne treg, ne gjendje pune ose jo,, Me dokumenta ose pa dokumenta, i marrim edhe per skrap. pagesa cash ne dore

Botuar më 30/06/2020

Volkswagen Cady

viti i prodhimit 2008 | 4.000 Euro

Ngjyre e bardhe, ne gjendje te mire pune, dokumenta te paguara deri ne fund te vitit.

Botuar më 30/06/2020
4.000,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2006 | 2.200 Euro

Kambio: manuale, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: zeze, Opel Corsa benzine1.2

Botuar më 30/06/2020
2.200,00 euro

Mercedez benz E 270

viti i prodhimit 2003 | 6.500 Euro

180.000 km, kambio: automatike, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 29/06/2020
6.500,00 euro

Alfa romeo 146

viti i prodhimit 2000 | 1.300 Euro

182.000 km, kambio: manuale, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, radio me usb, makina eshte ne gjendje shume te mire., Kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, radio me usb, me dokumeta te rregullta, te sapo paguara per 1 vit. Ne gjendje te mire xhenerike dhe elektrike. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 29/06/2020
1.300,00 euro

Volkswagen Golf 5 plus

viti i prodhimit 2007 | 5.000 Euro

200.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, te gjitha te perfshira, shitet makine

Botuar më 28/06/2020
5.000,00 euro
)