Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Toyota Corolla

viti i prodhimit 2006 | 495.000 Leke
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Toyota corolla, viti i prodhimit 2006, 495.000 leke
Kambio: automatike, 1.400 cc, nafte, ngjyra: gri e erret
Përshkrim

Kambio: automatike, 1.400 cc, nafte, ngjyra: gri e erret, me letra te rregullta dhe te paguara deri ne qershor 2020

495.000 leke

Botuar më 21/08/2019

Telefon