Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Renault Megane Scenic X-Mod Limited

9.800 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Renault megane scenic x-mod limited, 9.800 euro i padiskutueshem
Përshkrim

Viti 2015, automat, 1.5 naftë, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, 5 porta, navigator me ekran të madh me touch, kompjuter bordi, limitator shpejtësie, sensor drite dhe shiu, 83.000 km origjinale, ndezje-fikje me buton "Start/Stop", goma 100%, 8 airbag, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur.

9.800,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)