Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw Seria 7 individuale

viti i prodhimit 2007 | 6.400 Euro

260.000 km, full option, gjendje perfekte, ngjyre e zeze, dokumenta te rregullta

Botuar më 22/09/2020
6.400,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

ME OSE PA DOGANE, NE GJENDJE PUNE OSE JO, OFROJME ÇMIME ME TE MIRA NE TREG. LIKUJDIM...

Botuar më 18/09/2020

Ford Fiesta

viti i prodhimit 06 | 1.700 Euro

230.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, Me dokumenta

Botuar më 22/09/2020
1.700,00 euro

Smart

viti i prodhimit 2004 | 2.200 Euro

150.000 km, kambio: automatike, 800 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 dyer, 2 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, disqe alumini, mbyllje elektrike, makina eshte ne gjendje shume te mire, me sherbime sapo te bera dhe letrat deri vitin tjeter, Smart ne gjendje sh te mire

Botuar më 22/09/2020
2.200,00 euro

Ford Fokus

viti i prodhimit 2007 | 3.500 Euro

180.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kalter, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, me kondicioner, xhama elektrik sherbimet te gjitha te kryera se fundmi ne gjendje shume te mire .cmimi i diskutueshem, Ford Fokus TDCI 1.6 Nafte

Botuar më 22/09/2020
3.500,00 euro

Mercedez benz 400 CDI,

viti i prodhimit 2003 | 2.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: gri, dritare elektrike, kondicioner, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, 4+1 vende, makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike (Amerike 013479686258)

Botuar më 22/09/2020
2.500,00 euro

Mercedez benz ML 280

viti i prodhimit 2007 | 12.000 Euro

96.900 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, mercedes- benz ,nafte ,sport , viti prodhimit fundii 2007, modeli i 2008,me vetem 96887 km ,navi bagazhjer me 6 disqe kambio ,me 7 marshe formula1 ,komandim i marsheve ne timon, Mercedes- Benz ML 280 Super oferte,cmimi diskutuem

Botuar më 22/09/2020
12.000,00 euro

Bmw Seria 7 individuale

viti i prodhimit 2007 | 6.400 Euro

260.000 km, full option, gjendje perfekte, ngjyre e zeze, dokumenta te rregullta

Botuar më 22/09/2020
6.400,00 euro

Volkswagen VW Touran,

viti i prodhimit 2015 | 11.300 Euro

200 cc, nafte, 6+1 vende, xhama dhe pasqyra elektrike, shume ekonomike, ne gjendje perfekte. Pak i perdorur ne Shqiperi, dokumenta te rregullta.

Botuar më 22/09/2020
11.300,00 euro

Bmw Seria 5

viti i prodhimit 2010 | 12.000 Euro

280.000 km, 200 cc, ne gjendje te mire pune.

Botuar më 21/09/2020
12.000,00 euro

Mercedez benz ML320

6.900 Euro

Viti: 2006 - Gjendje PerfekteLetra te paguara Qershor/2021- Baxha Xhami- Sensor parkimi- Sensor dritash- Sedilje me levizje elektrike- Pasqyrat me palosje me pult- Xhama te zinj Pasagjere + Mbrapa

Botuar më 21/09/2020
6.900,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2011 | 5.200 Euro

150.000 km, kambio: manuale, 1.399 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: hot magenta, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, letra te paguara per 1 vit, xhama te zinj te certifikuar, goma te reja, sherbime te bera ne kohe, Ford Fiesta 1.4 TDCi

Botuar më 21/09/2020
5.200,00 euro
)