Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Audi Audi Q5 S-LINE 2.0T QUATTRO PANORAMIKE

viti i prodhimit 2012 |

162.000 km, kambio: automatike, 1.986 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: e bardhe, sistem dvd, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, disqe alumini, gps, tavan i hapur, radio me usb, SHES AUDI Q5 S-LINE 2.0T QUATTRO PANORAMIKE VITI 2012 I MONTOHET IMPIANTI I GAZZIT 100% E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUR NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERBIMI

Botuar më 28/11/2021

Volkswagen 5

viti i prodhimit 2005 | 4.500 Euro

17.700 km, kambio: manuale, 160 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, Sherbimet e bera te gjitha , me letra dhe siguracion

Botuar më 27/11/2021
4.500,00 euro

Mercedez benz

viti i prodhimit 1980 | 200.000 Leke

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: e verdhe, shitet makine me dokuemnta, me targa, taksa te paguara

Botuar më 26/11/2021
200.000 leke

Mitsubishi PAJERO SPORT

viti i prodhimit 2006 | 6.500 Euro

240.000 km, kambio: manuale, 2.500 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, FUORISTRAD MITSUBISHI PAJERO SPORT NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE, VITI 2006, MOTOR 2500, 240 000KM, 4 x 4, GOMAT NE GJENDJE 90% TE REJA, PASQYRA ELEKTRIKE, KONDICIONER DHE KALORIFER NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE, XHAMAT E DYRVE MBRAPA TE ZINJE TE SHENUAR NE LIBREZE, TAKSAT DHE DOKUMENTACIONI TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2022, ÇMIMI 6.500€ I DISKUTUESHEM. CEL : +355698295577

Botuar më 26/11/2021
6.500,00 euro

Ford fiesta

viti i prodhimit 2003 | 1.600 Euro

Kambio: manuale, ngjyra: gri, 4 dyer, e gatshme per cdo prove, shitet makine me letra te paguara deri ne Maj 2022

Botuar më 24/11/2021
1.600,00 euro

Volkswagen CADDY 1.9 TDI LIFE MAX Viti 2008,

viti i prodhimit 2008 |

220.000 km, kambio: automatike, 1.896 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri metalizato, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, disqe alumini, SHES VOLKSWAGEN CADDY 1.9 TDI MAX PRODHIM QERSHOR 2008 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERBIMI

Botuar më 24/11/2021

Mercedez benz C-CLASS 180 DIESEL BLUEFICENCE

viti i prodhimit 2011 |

148.000 km, kambio: automatike, 2.196 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: e zeze, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, disqe alumini, sensor parkimi, MERCEDES-BENZ C-180 DIESEL BLUEFICENCE VITI 2011 E SAPO ADHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SHERBIMET TE BERA NE GJERMANI

Botuar më 24/11/2021

Audi A4 PREMIUM Viti 2013

viti i prodhimit 2013 |

Kambio: automatike, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, SHES AUDI A4 PREMIUM PRODHIM 10/2013 2.0 BENZINE I MONTOHET IMPIANT GAZI E SAPO TARGUAR NE GJENDJE PERFEKTE SHERBIMET TE SAPO BERA

Botuar më 24/11/2021

Mercedez benz ML 350 BLUTEC DIESEL Viti 2014

viti i prodhimit 2013 |

114.000 km, kambio: automatike, 2.987 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, full option, MERCEDES BENZ ML 350 BLUTEC FULL OPTION (PA TAKS LUKSI 2987 KUBIM) PRODHIM 12/2013 E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

Botuar më 24/11/2021

Audi A6 FULL OPTION Viti 2012

viti i prodhimit 2012 |

144.000 km, kambio: automatike, 2.987 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, SHES AUDI A6 3.0 BENZIN 2987 KUBIK PA TAKS LUKSI E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

Botuar më 24/11/2021
)