Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Opel Vectra,

viti i prodhimit 1998 | 1.300 Euro
Përshkrim

132.000 km, kambio: automatike, 1.6 cc, benzine, ne gjendje te mire pune, kondicioner, dokumenta te rregullta dhe siguracion te paguar deri ne Maj 2019, Adresa: Tirane

Karakteristika
Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Opel vectra,, viti i prodhimit 1998, 1.300 euro
132.000 km, kambio: automatike, 1.6 cc, benzine
1.300,00 euro

Botuar më 24/06/2018

Telefon