Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Suzuki grand vitara

viti i prodhimit 2007 | 5.500 Euro

150 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet per arsye mos perdorimi targa kualidim dhe siguracion per 1 vit vaj filtra te ndruara tani 4x4, shitet makine

Botuar më 22/01/2021
5.500,00 euro

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 2009 | 4.000 Euro

90.000 km, kambio: manuale, 1.2 cc, benzine, viti 2009, ngjyre e zeze, ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 22/01/2021
4.000,00 euro

Dodge

viti i prodhimit 1999 | 2.000 Euro

Benzine, shitet makine, foristrad 4x4

Botuar më 22/01/2021
2.000,00 euro

Hyundai Atos

viti i prodhimit 2000 | 1.100 Euro

999 cc, benzine, ngjyra: gri metalizato, kondicioner, timon hidraulik.

Botuar më 22/01/2021
1.100,00 euro

Volkswagen PASSAT CC

viti i prodhimit 2010 | 9.000 Euro

Kambio: automatike, 2.000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, ngjyra: e bardhe, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shitet Passat CC. VITI 2010. Makina eshte ne super gjendje

Botuar më 22/01/2021
9.000,00 euro

Mercedez benz 350

7.500 Euro

Kambio: automatike, 3.2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Mercedes benz 350 benzine. Vp 2007. Letrat e paguara der ne nentor 2021. Ne gjendie shum te mir.

Botuar më 22/01/2021
7.500,00 euro

Audi a8 (Audi Lane Assist Lexon vijat e bardha)

21.800 Euro

Klima digitale me 4 zona;sound bose+ mp3,memory card, cd;sensore dritash+ shiu+gomash;kamera 360 grade;night vision (projekton rruges gjate nates);letra te paguara der, Makine ka 203.000 Km origjinale te verifikueshme ,eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike.Opsionet qe disponon: Start / Stop ,Keyless Go; Fikje Ndezje auto ne trafi; Kamer parkimi+ sensore para/mbrapa;Timoni me ngrohje+ dridhje kur nderron korsine;Xhama triplex+Perde me panel;Fener Mattrix Full Led;Distronic Frenon dhe ruan distancen vet;Marsha ne timon F1;Dyert me thithje + bagazh

Botuar më 21/01/2021
21.800,00 euro

Ford Fiesta

100.000 Leke

1.2 benzine, dokumenta te rregulta, ne gjednje te mire teknike dhe xhenerike., viti 2000

Botuar më 21/01/2021
100.000 leke

Mercedez benz C Class W205 C 220d BLUETEC

viti i prodhimit 2019 | 36.000 Euro

2.990 km, kambio: automatike, 2.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: seria amg (nga fabrika) +15 hp k&n-air filter-kambio automatike,tiptronic 9g tronicmarshet ne timon f1,system eco comfort sport and sport (individual),distronic,radar,distance, sistem terheqje, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, pasqyra elektrike dhe anti verbuese + me komandim elektrik dhe rezistence + xhama pasqyre fotochromatic dhe mbyllje automatikekamera parkimi fullview 360°fenere me bi-xenon origj, EURO 6

Botuar më 20/01/2021
36.000,00 euro

Mercedez benz A180d W177 FULL OPSIONAL

29.000 Euro

Ngjyra: makine showroom !!!makina e perdorur nga vete mercedes benz ne france si test drive , ne gjemdje perfekte dhe unike ne opsine!, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, AMG DESIGNO PACKAGE,VITI 12/2018 MODEL 2019 EURO 6 25.000 KM Origjinale !!Seria AMG (nga fabrika) Kambio AUTOMATIKE-TIPTRONIC 9G TRONICMARSHET NE TIMON F1 SYSTEM ECO COMFORT SPORT AND SPORT +(individual) DISTRONIC RADAR DISTANCE DISPLAY SPEED LIMIT ASSIST(LEXON TABELAT E RRUGES)LANE KEEP ASSIST ( MAKINA QENDRON BRENDA KORSISE, TRONDIT TIMONIN)ATTENTION ASSIST

Botuar më 20/01/2021
29.000,00 euro
)