Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mercedez benz Mercedes CLS 350! * FACELIFT, * AMG Line, * Motorr 2987 Cm3 (pa taks lluksi)

viti i prodhimit 2016 | 35.000 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Autoveture
Mercedez benz mercedes cls 350! * facelift, * amg line, * motorr 2987 cm3 (pa taks lluksi), viti i prodhimit 2016, 35.000 euro
Kambio: automatike, 350 cc, nafte, ngjyra: diamond silver-metallic,
Përshkrim

Kambio: automatike, 350 cc, nafte, ngjyra: diamond silver-metallic,, Automat 7-G, Fuqia motorrike 255 HP (PS), 4Matic, AMG Line Fabrike, Full intelligent Led, START/STOP, Hapje/Mbyllje me Gisht, Distronic plus, Line Assist, Trafic Sign Assist, PRE-SAFE Brake, Lane Keep. Assist, Blindspot, Kamer 360 Grade, Sendile me Ngrohje-Fryerje, Cdo sherbim i bere tek Mercedes Benz ne Gjermani. E sapo ardhur nga Gjermnia dhe me Dogane te paguar.

35.000,00 euro

Botuar më 14/02/2024

Telefon
)