Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz S 400

viti i prodhimit 2003 | 3.000 Euro

Nafte, ngjyra: ngjyre gri metalizato, sedillje lekure, ne gjendje shume te mire pune, Dokumenta te rregullta, siguracion i sapo paguar per 1 vit. (telefononi ose ne Whap)

Botuar më 22/08/2019
3.000,00 euro

Bmw 318CI E46 LOOK M3

viti i prodhimit 2000 | 2.800 Euro

163.800 km, kambio: manuale, 1.8 cc, gaz + benzine, 3 dyer, ngjyra: blu, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, ne gjendje perfekte pune. impiant gazi Zavoli (italian). Shume ekonomik.Gjithe sherbimet e bera, goma te reja, bateria e re, letrat te sapo bera per 1 vit. Makina vetem shitet nuk nderrohet

Botuar më 21/08/2019
2.800,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2003 | 2.400 Euro

200.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, dokumentat te perfunduara ne tetor te 2018, gjendje shume e mire. Shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 21/08/2019
2.400,00 euro

Citroen C4 Piccasso

viti i prodhimit 2007 | 5.000 Euro

Kambio: automatike, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, me dokumentacion te rregullt dhe sherbime te kryera rregullisht

Botuar më 21/08/2019
5.000,00 euro

Audi A8

viti i prodhimit 2014 | 38.000 Euro

Kambio: automatike, ne super gjendje, 3.0 diezel quattro, FULL OPTION, interior S line

Botuar më 21/08/2019
38.000,00 euro

Toyota Corolla

viti i prodhimit 2006 | 495.000 Leke

Kambio: automatike, 1.400 cc, nafte, ngjyra: gri e erret, me letra te rregullta dhe te paguara deri ne qershor 2020

Botuar më 21/08/2019
495.000 leke

Opel Antara

viti i prodhimit 2008 | 6.500 Euro

156.400 km, kambio: manuale, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, Motorri 2.4 benzine. E gatshme per cfare do lloj prove

Botuar më 20/08/2019
6.500,00 euro

Volkswagen Golf VII

viti i prodhimit 2014 | 16.000 Euro

90.000 km, kambio: manuale, 1.600 cc, nafte, ngjyra: e zeze, full option, me letra te rregullta dhe dogane te paguar, e sapo ardhur nga Gjermania

Botuar më 20/08/2019
16.000,00 euro

Volkswagen Golf,

viti i prodhimit 99 | 1.500 Euro

IV, benzin + gas, motorr 1,8 dokumenta te rregullta, ngjyre e bardhe, ne gjendje te mire pune.

Botuar më 20/08/2019
1.500,00 euro

Volkswagen Touran,

viti i prodhimit 2005 | 3.700 Euro

Nafte, ngjyre gri, motorr 200, kambio automatike, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerke. Dokumenta te paguara per 1 vit.

Botuar më 20/08/2019
3.700,00 euro