Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Hyundai Matrix

viti i prodhimit 2009 | 3.700 Euro

116 km, kambio: manuale, shumë ekonomike, taksa/siguracion deri janar 2022, shitet për arsye emigrimi., 1.5 naftë, 5 porta, ngjyrë blu, kondicioner, kasetofon Mp3, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike, gomat 80%, 2 çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike

Botuar më 18/06/2021
3.700,00 euro

Renault Megane Scenic

8.300 Euro

Viti 2015, automat, 1.5 naftë, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, 5 porta, navigator me ekran të madh me touch, kompjuter bordi, limitator shpejtësie, sensor drite dhe shiu, 83.000 km origjinale, ndezje-fikje me buton "Start/Stop", goma 100%, 8 airbag, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur.

Botuar më 18/06/2021
8.300,00 euro

Mercedez benz Avantgarde 220 CDI

viti i prodhimit 2008 | 7.200 Euro

176.000 km, sensore parkimi, sensor drite dhe shiu, disqe çerkin lega 17", goma 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardh, model 204, portobagazh, (model 2009), kambio automatike, 5 porta, ngjyrë argjendi-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, xhama të errët,

Botuar më 18/06/2021
7.200,00 euro

Mercedez benz 200

viti i prodhimit 2005 | 3.300 Euro

Kambio: automatike, nafte, Shitet Benz 200 me taksa te paguara per nje vit, me portobagazh

Botuar më 18/06/2021
3.300,00 euro

Chevrolet

3.200 Euro

Targa: aa///xba/c dy zonambyllje qendrore8 airbagespabspasqyra me palosjesistem alarmisensore parkimikompjuter bordicd/aux, Cruze 2.0 Naft Manual. 191.000 Km te vetat.Viti Dhjetor 2009, sherbimet e bera ne kohe ne gjendje shume te mire, nuk ka nevoje per asgje.Dokumentat dh siguracioni deri ne 08/02/2022 te sapo prera, gomat vetem 8000 km thuajse te reja.Xhamat mbrapa te zinj me certifikat 5-vjecare.

Botuar më 18/06/2021
3.200,00 euro

Peugeot 207

viti i prodhimit 2009 | 5.200 Euro

Shitet taksi 1.4 benzine+gaz, e verdhe, 7000 euro me vend pune, 4 vjet e gjys me licence taksie.

Botuar më 18/06/2021
5.200,00 euro

Lancia Ypsilon

viti i prodhimit 2009 | 2.700 Euro

159 km, Shitet Lancia Ypsilon, 1200 benzine, per arsye emigrimi

Botuar më 17/06/2021
2.700,00 euro

Mercedez benz 250

viti i prodhimit 1999 | 2.300 Euro

160 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, ngjyra: gri, sistem alarmi, airbag per shoferin, kondicioner, radio me cd, Shitet makina ne gjendje shume te mire pune dhe e mirembajtur, shitet per arsye mosperdorimi.

Botuar më 17/06/2021
2.300,00 euro

Renault Scenic

viti i prodhimit 2004 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: bojeqiell, Renault Scenic 2004

Botuar më 17/06/2021
2.000,00 euro

Mercedez benz C Class 220

viti i prodhimit 2009 | 7.800 Euro

Kambio: automatike, 2.200 cc, nafte, ngjyra: gri metalizato, te gjitha sherbimet e sapo bera. i gatshem per cdo lloj prove. shitet per arsye mosperdorimi, SHITET MERCEDEZ BENZ ME SUPER CMIM

Botuar më 16/06/2021
7.800,00 euro
)