Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar me 18/10/2018

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar me 17/10/2018

Fiat Cinquecento

viti i prodhimit 2010 | 6.700 Euro

55.000 km, 1.3 nafte, dokumenta te paguara deri ne gusht 2019, nafte, e bardhe, manua...

Botuar me 15/10/2018
6.700,00 euro

Citroen C1 1.0 5 DYER FEEL

viti i prodhimit 2016 | 6.100 Euro

Benzinë, Opsione serie, Airbag, Klima, Radio CD(€6.400)

Botuar me 22/10/2018
6.100,00 euro

Mitsubishi Pajero

viti i prodhimit 1987 | 1.500 Euro

230.000 km, kambio: manuale, nafte, ngjyra: ulliri, kondicioner, xhama elektrik, 4 dyer, dokumenta te rregullta, taksa dhe siguracion te paguar deri ne fund dhjetor 2018. çmimi, ne gjendje te mire teknike dhe xhenerike

Botuar me 22/10/2018
1.500,00 euro

Opel MOKKA CDTI 1.6 136cv 4x2 COSMO

viti i prodhimit 2016 | 13.500 Euro

Naftë, Opsione serie ABS, Klima, Cruise Control, Kompjuter Bordi ESP, Radio CD, Airbag (13.800 E)

Botuar me 21/10/2018
13.500,00 euro

Citroen C3 PICASSO1.6 HDI Live Edition

viti i prodhimit 2016 | 8.200 Euro

Naftë, Opsione serie ABS, Radio CD, Klima manuale,Sirtar-Frigo, Airbag(€8.500)

Botuar me 21/10/2018
8.200,00 euro

Fiat 500 1.2 POP AUT

viti i prodhimit 2017 | 9.200 Euro

Benzinë, Opsione serie ABS + EBD, ESC,Hidroguidë, Klima, Radio CD, Airbag(€9.500)

Botuar me 21/10/2018
9.200,00 euro

Fiat PANDA 1.2 EASY

viti i prodhimit 2017 | 6.800 Euro

BenzinëOpsione serieABS + ESP, Klima, Radio CD, Airbag(€7.100)

Botuar me 21/10/2018
6.800,00 euro

Nissan Micra

viti i prodhimit 2003 | 2.300 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kalter, me dokumenta te rregullta deri ne shkurt 2019. Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Botuar me 20/10/2018
2.300,00 euro

Toyota Yaris 1.3

viti i prodhimit 2008 | 3.500 Euro

142.000 km, kambio: automatike, 1.3 cc, benzine, ngjyra: gri metalixato, me dokumenta te rregullta

Botuar me 20/10/2018
3.500,00 euro

Jaguar X type

viti i prodhimit 03 | 3.000 Euro

210.000 km, kambio: manuale, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet pasi kam blere makine tjeter, Shes Jaguar X-TypeVit prodhimi fund 2003Motorr 2.0 nafteKamio manualVaj,filtra dhe te gjitha sherbimet e bera. Gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.TE GJTIHA PJESET SI MAKINE I KA FORDI.Tapiceri lekure shume e pasterNavigator me ekran tmadh dhe touchKomanda ne timonPasqyra elektrike,xhama elektr

Botuar me 20/10/2018
3.000,00 euro

Mercedez benz E 280

viti i prodhimit 2005 | 6.300 Euro

250.000 km, kambio: automatike, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, me dokumenta te rregullta , makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe gjenerike si dhe ne tapiceri , e gatshme per cdo lloj prove . siguracion dhe taksa te paguara, shitet makine

Botuar me 20/10/2018
6.300,00 euro