Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Chrysler Pt

viti i prodhimit 2002 | 1.250 Euro

Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, e pershtatshme per impiant gazi., benzine 1.6, kambio manuale, kondicioner, ajerbeg, abs, 5 porta, disqe alumini, ngjyra e kalter, taksa, kualidim te prere deri ne korrik 2021

Botuar më 14/08/2020
1.250,00 euro

Mercedez benz C Class

viti i prodhimit 2002 | 2.450 Euro

Portobagazh, ne gjendje perfekte., model 203, motorr 270 nafte, manuale, 7 marshe, konicioner, ajerbek, abs, e zeze, disqe sport, taksa, kualidim dhe siguracion deri ne korrik 2021

Botuar më 14/08/2020
2.450,00 euro

Mercedez benz E Class, model 211

viti i prodhimit 2002 | 3.650 Euro

Automatike, 270 nafte, gri, konicioner, ajerbek, abs, sallon meshine, disqe original te benzit, mbyllje me pult, baxha xhami, navi te madh, taksa, kualidim dhe siguracion deri ne janar 2021, ne gjendje perfekte.

Botuar më 14/08/2020
3.650,00 euro

Fiat Fiat Grande Punto

viti i prodhimit 2012 | 4.500 Euro

Shume ekonomike, me dogane, i sapoardhur, manual, 1.3 nafte multijet, 5 porta, ngjyre e bardhe-shume i bukur, 124000 km origjinale, kondicioner, kompjuter bordi, kasetofon origjinal me komanda ne timon, sensore parkimi prapa, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike

Botuar më 14/08/2020
4.500,00 euro

Ford Focus C-Max

viti i prodhimit 2011 | 7.700 Euro

Goma 90%, sensorë parkimi fabrike (para-prapa), sensor drite dhe shiu, xhama të errët origjinale, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë,, kambio automatike, 2.0 naftë, 5 porta, ngjyrë bojëqielli-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, navigator, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 117.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”

Botuar më 14/08/2020
7.700,00 euro

Seat Leon

viti i prodhimit 2006 | 5.000 Euro

204.000 km, xhama të errët origjinale, sensor shiu, disqe çerkin lega 17" me goma 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa., kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, AUX, limitator shpejtësie, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje,

Botuar më 14/08/2020
5.000,00 euro

Blej makina te perdorura te cdo lloji per skrap dhe per pjese kembimi,

Si dhe blejme cdo lloj makine me dokumneta te rregullta me cmime te arsyeshem, bejme edhe kembime.

Botuar më 14/08/2020

Opel Astra

viti i prodhimit 2009 | 4.000 Euro

165.000 km, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë, i sapoardhur. çmimi, portobagazh, manual, 1.7 naftë, ngjyrë gri e errët, 5 porta, klima, kompjuter bordi, me libër servisi, kasetofon origjinal me komanda në timon, xhama-pasqyra elektrike, xhama të errët origjinale, disqe çerkin lega 16",

Botuar më 14/08/2020
4.000,00 euro

Ford Fiesta

4.000 Euro

Në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, super ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur. cmimi, viti 2010, kambio manuale, 1.4 benzinë-gaz (impjant gazi BRC i montuar jashtë), 5 porta, ngjyrë bojëqielli-shumë i bukur, kasetofon Mp3 radio/cd, kondicioner, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 134.000 km origjinale, goma 80%

Botuar më 14/08/2020
4.000,00 euro

Volkswagen Golf 6

8.500 Euro

Tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomik, 2 çelësa, me doganë, i sapoardhur., viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”, goma të reja Pirelli, sensorë parkimi prapa

Botuar më 14/08/2020
8.500,00 euro
)