Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar më 18/01/2019

Smart For two

viti i prodhimit 2000 | 2.200 Euro

Kambio: automatike, 600 cc, benzine, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta deri 19.05.2019, ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike, shitet

Botuar më 21/01/2019
2.200,00 euro

Ford C-Max

viti i prodhimit 2005 | 4.000 Euro

167.241 km, kambio: manuale, 1.560 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, kondicioner, timon hidraulik, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, gjendja e Makines eshte perfekte. Letrat e paguara deri ne dhjetor 2019

Botuar më 21/01/2019
4.000,00 euro

Bmw X3

viti i prodhimit 2008 | 7.000 Euro

270.000 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, me dokumenta te paguara

Botuar më 21/01/2019
7.000,00 euro

Suzuki Grand Vitara

viti i prodhimit 2012 | 14.000 Euro

20.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, benzine, 3 dyer, ngjyra: e bardhe, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 21/01/2019
14.000,00 euro

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2001 | 2.200 Euro

160.000 km, kambio: automatike, 1.700 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, ne gjendje shume te mire. Te gjitha sherbimet periodike te sapo kryera dhe siguracion, kolaudim, te vlefshme deri ne Janar 2020

Botuar më 21/01/2019
2.200,00 euro

Volkswagen Jetta

viti i prodhimit 2011 | 7.999 Euro

Kambio: automatike, 2.5 cc, benzine, Full option Start & Stop Keys Lesgo

Botuar më 21/01/2019
7.999,00 euro

Chevrolet Kalos

viti i prodhimit 2005 | 2.500 Euro

78.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, Makina eshte ne gjendje te mira teknike, me dokumentacion vjetor te paguar deri ne korrik 2019

Botuar më 21/01/2019
2.500,00 euro

Audi Q7 S-line 3.0 TDI Quattro

viti i prodhimit 2008 | 15.200 Euro

229.300 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 2 celsa , libër shërbimesh, 4 x 4 full time, Sensor shiu & drite,sensorë parkimi para mbrapa,ABS,ESP, mbyllje me pult,navigator,alarm,pasqyra elektrike me ngroheje ,timon hidraulik, komanda ne timon, panoramik, xhama elektrik, kolltukë me ngrohje,disqe alumini,kolltukë (sedilje) elektrike, fener XENON, kompjuter në bord. AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, (goma, tambure, ferrota te reja)

Botuar më 21/01/2019
15.200,00 euro

BLEJME MAKINA TE PERDORURA

Me cmime me te arsyeshme ne treg, ne gjendje pune ose jo,, Me dokumenta ose pa dokumenta, i marrim edhe per skrap. pagesa cash ne dore

Botuar më 20/01/2019

Bmw X 1

viti i prodhimit 2006 | 3.800 Euro

Dokumneta te paguara deri per nje vit. shitet okazion, grri e erret, 2.0 diesel, e ardhur nga gjermania, full opsion

Botuar më 20/01/2019
3.800,00 euro