Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mercedez benz 180,

7.600 Euro
Përshkrim

132.391 km, kambio: automatike, nafte, viti fund 2008, goma 4x2 aktive, me komanda ne timon, pasqyra dhe xhama elektrike, fenere xeno, sedilje me ngrohje, portobagazh, ngjyre gri, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta. E perdorur nga nje dore, blere ne Gjermani.

Karakteristika
Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Mercedez benz 180,, 7.600 euro
132.391 km, kambio: automatike, nafte
7.600,00 euro

Botuar më 12/08/2018

Telefon