Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BUICK ENCORE 2016,

14.500 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja...

Botuar më 06/12/2018
14.500,00 euro

Mercedez benz OKAZION! Benz Evo 350,

17.000 Euro

Viti Nentor 2010, nafte, blere tek Benzi ne Gjermani, 131.000km te bere, te gjitha sh...

Botuar më 06/12/2018
17.000,00 euro

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 03/12/2018

Seat IBIZA

viti i prodhimit 2006 |

1.790.000 km, kambio: manuale, gaz + benzine, kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..na duhen disa like ne facebook, Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2006, kondicioner, xhama elektrik, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, kompiuter bordi, dy celesa, liber sherbimi vw

Botuar më 11/12/2018

Toyota Corolla Verso

viti i prodhimit 2007 | 4.900 Euro

74.999 km, kambio: manuale, nafte, Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, 5 vende, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 11/2007, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, komanda ne timon, pilot automat, dy celca me pult, liber sherbimi toyota km+fatura tvsh

Botuar më 11/12/2018
4.900,00 euro

Volvo XC60

viti i prodhimit 2010 | 14.900 Euro

169.999 km, kambio: automatike, 3.0 cc, gaz + benzine, Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 3.0 benzin+gaz t6awd, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, drita xenon bixenon, pasqyra elektrike, xhama te zinje origjinale, kamera parkimi +sensore parkimi

Botuar më 11/12/2018
14.900,00 euro

Peugeot 3008

viti i prodhimit 2010 | 9.900 Euro

139.999 km, kambio: automatike, nafte, Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio mp3, kompiuter bordi, dy celesa, pilot automat, sensore parkimi

Botuar më 11/12/2018
9.900,00 euro

Volkswagen Passat CC

viti i prodhimit 2009 | 11.200 Euro

189.999 km, kambio: automatike, benzine, makina eshte me dogane +targa+siguracion te paguara, motorr 1.8 benzine, kambio autoamtike, viti prodhimit 11-2009, sallon lekure+kamosh, klima, mbyllje qendrore, xenon bixenon, navigator, abs, esp, kasetofon me cd+dvd+usb+aux etj, sensore parkimi para+mbrapa+display, goma te reja+disqe, komanda ne timon, kompiuter bordi, pilot automat, baxha xhami, ngrohje sedilesh, xhama te zinje origjinal, larje feneresh

Botuar më 11/12/2018
11.200,00 euro

Renault Koleos

viti i prodhimit 2008 | 6.600 Euro

199.999 km, kambio: automatike, nafte, makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2008, 4+1 vende, klima, mbyllje qendrore, ngrohje sedilesh, abs, esp, radio mp3, kompiuter bordi, tavan panoramik+baxha xhami, navigator, dy celesa, pilot automat, komanda ne timon, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, sallon lekure, larje feneresh,drita xenon, xhama te zinje origjinale, liber servisi reno

Botuar më 11/12/2018
6.600,00 euro

Bmw 530

viti i prodhimit 2010 | 25.000 Euro

159.999 km, kambio: automatike, 3 cc, nafte, Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara, liber sherbimi bmw, motorr 2.99 cc nafte, kambio automatike, klima, sedile comfort lekure me ngrohje, xhama te erresuar origjinal, clima 4 zona, key less go, start and stop, navigator me ekran te madh, kompiuter bordi, sensore parkimi para+mbrapa+ kamera, xenon+bixenon, bluetooth+telefon+usb para dhe pas

Botuar më 11/12/2018
25.000,00 euro

Toyota RAV 4

viti i prodhimit 2007 | 6.800 Euro

1.900.000 km, kambio: manuale, 2.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e hirte, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet

Botuar më 11/12/2018
6.800,00 euro

Volkswagen touran

4.200 Euro

7 vende, kondicioner, goma te reja, km origjinale, Touran, automatike, 2.00 cc, nafte, ngjyre e bardhe, me dokumenta deri ne dhjetor 2018, ne gjendje te mire 248.000 km

Botuar më 11/12/2018
4.200,00 euro

Mercedez benz 200

viti i prodhimit 1992 | 170.000 Leke

Taksat mbarojn ne korrik 2019.

Botuar më 11/12/2018
170.000 leke