Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Peugeot 206

viti i prodhimit 2000 |

200 km, kambio: manuale, 1.4 cc, gjendja: e perdorur, Shitet peugeot 206 viti 2000 1.4 benzine manuale letrat per nje vit..150000 leke

Botuar më 15/09/2019

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne VIBER dhe WHATSAPP fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 15/09/2019

Mercedez benz B Class 200

6.500 Euro

Shitet Benz i ardhur ne Shqiperi para nje muaji, me dokumenta dhe targa te bera. Viti i prodhimit 2008. Automatike. Ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike.

Botuar më 14/09/2019
6.500,00 euro

Audi Q 7

viti i prodhimit 2006 | 8.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyre e zeze, me dokumenta te rregullta, VITI

Botuar më 14/09/2019
8.000,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2008 |

Kambio: automatike, 2.0 cc, nafte, xhama te zinj origjinal dhe perde fabrike. sensor parkimi, shiu dhe drite. letrat e paguara deri ne mars 2020. makina eshte ne gjendje perfekte, DSG tronic dhe me buton autohold. Ndezje me start Pilot automatik shpejtsie dhe limitator. Klima bizonale. Tapiceri kamosh dhe sedilje me fryrje me ajer

Botuar më 14/09/2019

Audi A4

viti i prodhimit 2002 | 2.600 Euro

170.000 km, kambio: automatike, 2.5 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, sistem dvd, sistem terheqje, esp, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, Me dokumenta deri ne shkurt 2020

Botuar më 13/09/2019
2.600,00 euro

Volkswagen Golf 5,

viti i prodhimit 2005 | 4.500 Euro

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, ngjyra: e zeze, me 270.000km origjinale, kondicioner, ne gjendje te mire pune, dokumenta te rregullta. (Shitet ose kembehet). Çmimi shitjes

Botuar më 13/09/2019
4.500,00 euro

Opel Meriva

viti i prodhimit 2003 | 3.000 Euro

13.400 km, 1.7 nafte, euro 4, kambio manuale, klima, gri metalizato, 5 porta, kasetofon origjinal, komanda ne timon, 6 ajerbeg, xhama dhe pasqyra elektrike, disqe cerkin, ne gjendje perfekte, viti Dhjetor 2003,

Botuar më 13/09/2019
3.000,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2009 | 4.700 Euro

Tapiceri lëkure + rrobe me ngjyrë të zezë, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur, portobagazh, (prerje 2010), kambio manuale, 1.6 Tdci (naftë), ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike (pasqyra me sinjale), ABS, kasetofon origjinal Sony me komanda në timon, 8 airbag, 114.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, sensorë parkimi prapa, disqe çerkin lega origjinale 17",

Botuar më 13/09/2019
4.700,00 euro

Mercedez benz C CLASS

viti i prodhimit 1998 | 1.950 Euro

Automatike, kondicioner, ajerbeg, abs, disqe alumini, xhama elektrik, celes me pult, taksa dhe siguracion te prera deri ne shtator 2020. gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri, cdi, ngjyra blu

Botuar më 13/09/2019
1.950,00 euro