Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw Seria 7 individuale

viti i prodhimit 2007 | 6.300 Euro

260.000 km, full option, gjendje perfekte, ngjyre e zeze, dokumenta te rregullta

Botuar më 24/11/2020
6.300,00 euro

Fiat Bravo Benzin+Gaz

3.650 Euro

Viti: 08/2007 Kambjo: Manuale Lenda Djegese: Benzin + GazNgjyra: Blu e erret (kameleon)Opsionet shtese: ESP, ABS, Clima, Audio CD, Xhama elektrik, etj. Dekumentacioni deri me: NENTOR 2021

Botuar më 29/11/2020
3.650,00 euro

Mercedez benz C200 CDI EVO

KAMBIO AUTOMATIKE C/SVITI 06/2004KM 257 MIJ ORIGJINALESENDILE ME NGROHJEBAXHO XHAMIKLIMASENSOR SHIUSENSOR DRITEDRITA AUTOMATIKEKOMANDO NE TIMONPILOT AUTOMATIKDISQE ALUMINI 17 SPORT EDITION ME GOMA TE REJAMAKINA ESHT E SOPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA

Botuar më 29/11/2020

Audi a8 4.0

4.500 Euro

Nafte vitit 2005Ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerikePerde elektrike, Lungo, sherbime te bera, goma te reja

Botuar më 29/11/2020
4.500,00 euro

Mercedez benz ML 270 CDI - Viti 2004 - Full Opsion

3.500 Euro

Letrat deri ne fund te vitit, CDI Naft - Viti 2004 - Kamjo Automat - 4x4 - Full Options - Kondicioner - Xhama Elektrik - Pasqyra elektrike me palosje - Sediljet me Levizje elektrike + me ngrohje - Baxha Xhami - Salloni mershin shum i paster -Sensor parkimi - Muzika BOSE - Navigator te madh - Bagazhiere - Disqe Alumini Origjinal te Mercedezit - Fenerat me lupa - Makina eshte shum e paster si jasht edhe brenda

Botuar më 29/11/2020
3.500,00 euro

Toyota rav4

5.500 Euro

VITI 10/2006 MOTOR I THJESHT 2.2 NAFTE ME TE GJITHA OPSIONET; KLIMA , DY CELSA,PILOT AUTOMAT, SENSOR PARKIMI ETJ.NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR

Botuar më 29/11/2020
5.500,00 euro

Audi a3

4.200 Euro

SPORTBACK VITI 10/2006 MOTOR 2.0 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE SHERBIMET TE GJITHA TE KRYERA.DOGANE TE PAGUAR. FULL OPTION

Botuar më 29/11/2020
4.200,00 euro

Mercedez benz C220 CDI AVANTGART

7.500 Euro

KAMBIO AUTOMAT,FULL OPTION; NAVIGATORE, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, SEDILE LEKURE +COP, DISQE 17 ALUMINI, SENSOR SHIU DHE DRITASH, 2 CELSA ETJ.ME DOGAN TE PAGUARNE GJENDJE SHUM TE MIRE

Botuar më 29/11/2020
7.500,00 euro

Mercedez benz evo full opson

viti i prodhimit 2007 | 6.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, makina ne super gjendje shum pak klm ka ber ne shqiperi full opsone e imortuar nga zvicra???????? me targa shqiptare letrat deri ne maj 2021 te paguara nuk e kap taksa luksit

Botuar më 28/11/2020
6.500,00 euro

Volkswagen touran 1.6 tdi, automat dsg 2015

9.500 Euro

Ne gjendje super perfekte me gjitha sherbimet e bera,rrypi motorrit i saponderruar, goma te reja, ka 210000 km origjinale. Makinen e kam bler me ne 10 shkurt 2019 ne gjermani. Shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 28/11/2020
9.500,00 euro

Fiat Punto Evo Benzin-Gaz

4.300 Euro

Motorri 1.4 Benzin-Gaz FabrikeKambio ManualeViti 2010154.000 Kilometra Origjinale(Mund ti kontrrolloni)Makina eshte e pajisur me Impjant Gazi nga Fabrika,Sensor Parkimi,Komanda Audio dhe Telefonike ne Timon,Fenere dhe Stopa Led,Drita antimjegull inteligjente (sipas drejtimit te makines),Tapiceri Isofix,Sistem Dialogimi(Blue&Me) me memorizim rubrike telefonike dhe telefonata me komanda

Botuar më 27/11/2020
4.300,00 euro
)