Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw Seria 7 individuale

viti i prodhimit 2007 | 6.300 Euro

260.000 km, full option, gjendje perfekte, ngjyre e zeze, dokumenta te rregullta

Botuar më 23/10/2020
6.300,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME! ME OSE PA DOGANE, NE GJENDJE PUNE OSE JO!!

OFROJME ÇMIME ME TE MIRA NE TREG. LIKUJDIMI BEHET KESH NE DORE. MUND TE NA DERGONI N...

Botuar më 20/10/2020

Bmw 520d

viti i prodhimit 2011 | 12.900 Euro

200.000 km, kambio: automatike, nafte, ngjyra: gri, nderrohet me makine 4000-5000 eurodisqe alumini 19 me goma te reja 100%, Fuqia 135kw 184 CV. Tapiceri lekure. Marsha ne timonKonsumi karburantit:qytet 5,7 litra, autostrade 4,5 litra, e kombinuar 4,9 litra

Botuar më 24/10/2020
12.900,00 euro

Lancia delta

viti i prodhimit 2010 | 5.200 Euro

174.000 km, kambio: automatike, 1.6 cc, nafte, ngjyra: e bardhe, ne gjendje shume te mire. shitet ose nderrohet, shitet me Disqe alumini. Xhama te zi origjinal. Marshe F1 Tapiceri lekure+ kamosh. E porsa ardhur nga Milano Itali

Botuar më 24/10/2020
5.200,00 euro

Mercedez benz E 250

viti i prodhimit 2010 | 11.000 Euro

180.000 km, kambio: manuale, nafte, ngjyra: e zeze, me km origjinale sendile lekur. navi bluetoth me disqe alumini, shitet me dogan te paguar

Botuar më 24/10/2020
11.000,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 2016 | 16.500 Euro

150.688 km, kambio: automatike, 2.0 cc, nafte, ngjyra: e zeze, station wagon, shitet me km origjinale ardhur nga Belgjik. pa dogane

Botuar më 24/10/2020
16.500,00 euro

Ford fusion

viti i prodhimit 2006 | 2.700 Euro

Kambio: manuale, nafte, Makina esht ne gjendje shume te mire estetikeMotorrike xhenerike dhe shum e paster. Kondicioner funksional , pasqyra eletrike, xhama eletrik, aux ,4 goma te reja, e sapo ardhur , e gacme per cdo lloj prove dhe cdo lloj kontrolli

Botuar më 24/10/2020
2.700,00 euro

Ford focus titanium

viti i prodhimit 2008 | 3.650 Euro

Kambio: manuale, nafte, Kondicioner,kompiuter bord , fener me lupa levizin sipas timonit,radio,cd,aux,pasqyrat elektronike,xhamat e zi orgjinal,

Botuar më 24/10/2020
3.650,00 euro

Audi a6

viti i prodhimit 2006 | 5.800 Euro

Kambio: automatike, nafte, Exterior dhe interior ne gjendje shume te mire.Letrat e sapo prera deri Korrik 2021Vaj dhe Filtra te saponderruara.Sapo kryera sherbimet dhe ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe mekanine.Me pilot automatik, marshe F1 ne timon, dhe opsion Distronik qe frenon vete kur ka makina perpara.Sendile me ngrohje, fryrje dhe rrobe ekologjike.Timon T model s lineLeve e marshit model i ri

Botuar më 23/10/2020
5.800,00 euro

Land rover Freelander td4

viti i prodhimit 2002 | 2.800 Euro

Kambio: manuale, nafte, ne gjendje shume te mire , makina eshte 4x4 aktive ( plus makina disponon dhe opsionin shtese per terrene bore , balte , etj ) , baxho xhami panoramike , 4 goma te reja ( 4 sezonale ) ,motor 2.0 ( bmw me zinxhir ) , aux , usb , sd card , kabriolet , pedana anesore , tapiceria e sapo lare , targe e vecante , shume e qendrushme ne rruge , shitet per arsye mos perdorimi

Botuar më 23/10/2020
2.800,00 euro

Opel astra

viti i prodhimit 2007 | 2.950 Euro

Kambio: manuale, nafte, Makina ka 1 vit qe perdoret ne Shqiperi, ne gjendje shume te mire me 2 goma rezerve. Per levizje brenda dhe jashte qytetit shume ekonomike dhe me leverdi. Motor 1.7 nafte, kambio manuale, vit prodhimi fund viti 2006 (model 2007), klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, komanda ne timon, pilot automat, dy celesa, kompiuter bordi etj. Shume komode per parkim.

Botuar më 23/10/2020
2.950,00 euro

Audi a6

viti i prodhimit 2005 | 5.700 Euro

Kambio: automatike, nafte, full option navi, klima, ngrohje sendiljesh, butona ne timon, start/stop, baxha ne gjendje te shkelqyer

Botuar më 23/10/2020
5.700,00 euro
)